Barbara Nowak zostaje na stanowisku

Opublikowano: 11.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1585

Powiedziała prawdę, że preparaty na COVID-19 są eksperymentalne, ponieważ wciąż znajdują się w fazie badań klinicznych. Zaszkodziła jednak kłamliwej propagandzie rządu, który na swoich stronach zapewnia obywateli, że nie są eksperymentalne. Ugięła się i wycofała zdanie, aby zachować stanowisko?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rok2 11.01.2022 08:34

    Witam!

    Nie zapominajmy,że stanowisko rządu popiera również tzw.”lewica” i KO – gdyby oni rządzili,narracja była by taka sama.

  2. MasaKalambura 11.01.2022 09:55

    Nie taka sama, a znacznie bardzie zamordystyczna. Mielibyśmy tu już Holandię, Austrię i Australię.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.