Banderowcy z ukraińskiego frontu

Opublikowano: 25.05.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 995

Kulisy wojny partyzanckiej długo po zakończeniu II wojny światowej, która toczyła się między oddziałami armii radzieckiej i banderowcami.

6

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 31.05.2022 11:28

    jest ciekawe zdanie o jakiejś ukraińskiej wiosce z roku 2003. Nic od wojny się tam nie zmieniło:) Szkoda, że nie ma w filmie wątków polskich, które były nie mniej ważne niż rosyjskie czy ukraińskie. Ale to niemiecki film, wiec trudno się dziwić takiemu obiektywizmowi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.