Babcia urodziła swoje własne wnuki

Opublikowano: 17.06.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 713

Gdy Micaela Gump-Johnson dowiedziała się w wieku 23 lat, że nie będzie mieć więcej dzieci, ponieważ ma raka szyjki macicy, to się załamała. Ale z pomocą przyszła wtedy jej mama, która zaoferowała się, że może zostać surogatką dla swoich kolejnych wnuków.

Ta historia, choć wydaje się zupełnie nieprawdopodobna, zdarzyła się naprawdę. 23-letnia Micaela Gump-Johnson, po urodzeniu swojego syna, usłyszała od lekarzy straszliwą diagnozę – rak szyjki macicy. Amerykanka dowiedziała się, że przed poddaniem się leczeniu (radykalnej histerektomii, chemioterapii i radioterapii) może zamrozić zarodki i następnie wynająć surogatkę, ale kobieta wiedziała, że na surogatkę nie będzie jej po prostu stać. Wtedy jednak z pomocą 23-latce przyszłą jej mama, o 16 lat starsza, która zaoferowała się, że może urodzić jej dzieci z zamrożonych zarodków.

Po przeprowadzonym z sukcesem leczeniu raka szyjki macicy Micaela Gump-Johnson zdecydowała się przyjąć propozycję mamy. 42-letniej wówczas Sheili wszczepione zostały zarodki i właśnie w ten sposób 9 miesięcy później przyszły na świat bliźniaki – chłopiec Logan i córka McKinle. Z początku matka i córka miały spore wątpliwości w sprawie nawiązania się więzi między nimi i dziećmi/wnukami – Sheila bała się, że zbytnio poczuje się jak ich matka, a z kolei Micaela obawiała się, że nie poczuje z dziećmi więzi. Tak jednak się nie stało – Sheila postarała się nie angażować emocjonalnie w fakt noszenia dzieci we własnym brzuchu i przyjęła w tym względzie czysto techniczną postawę, natomiast Micaela poczuła więź z dziećmi zaraz po ich przyjściu na świat i wzięciu ich na ręce.

Bliźniaki urodziły się całkowicie zdrowe i teraz mają już 14 miesięcy. Sheila miała pewne problemy w ciąży – pojawiła się u niej cukrzyca ciążowa i zakrzep krwi, ale szybko wróciła ona do zdrowia. Świeżo upieczona babcia miała zresztą do czego wracać, ponieważ w domu pod jej opieką pozostaje jeszcze dwójka jej własnych dzieci – w wieku 11 i 14 lat.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 17.06.2020 11:17

    “23-latce przyszłą jej mama, o 16 lat starsza, ” Czyli jej mamusia urodziła ją w wieku 16 lat?

  2. polantek 17.06.2020 21:30

    No proszę jednak mozna walczyć skutecznie z depopulacyjną retoryka w praktyce, brawo!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.