Azerscy żołnierze dopuścili się szokującej zbrodni

Opublikowano: 18.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1772

Internet obiegła informacja o wstrząsającej zbrodni, jaką mieli dokonać azerscy żołnierze w ramach ataku na Armenię. Wg informacji udostępnianych szczególnie chętnie przez zwolenników Ormian i zwolenników ich kraju, 36-letnia Anush Abetyan, armeńska żołnierka, miała zostać brutalnie zgwałcona, torturowana i zamordowana.

Wedle pojawiających się informacji, Azerowie mieli wszystko nagrać i udostępnić w internecie. Konto, które w serwisie „Telegram” udostępniło szokujące nagrania, zostało już zablokowane i nie ma dostępu do tego wideo. Jednak sama informacja o szokującej zbrodni nadal jest szeroko rozpowszechniana w mediach społecznościowych.

„Azerscy żołnierze nagrali wideo z gwałtu, morderstwa i obcięcia głowy 36 letniej Anush Abetyan. Polacy nie do końca rozumieją czym jest Azerbejdżan” – napisał pochodzący z Armenii Petros Tovmasyan, działacz społeczny, szef śląskich struktur Partii Republikańskiej.

Bardziej szczegółowo sprawę opisują źródła anglojęzyczne. „Azerscy żołnierze zgwałcili ją, wydłubali jej oczy i zastąpili je kamieniami, obcięli jej palce, okaleczyli jej ciało i włożyli jej palce do ust. Rozebrali ją do naga, napisali coś na jej piersiach i udostępnili jej wideo, chwaląc się przy tym jej ciałem. Anush miała trójkę nieletnich dzieci – jedną 16-letnią córkę i dwóch synów, 15- i 4-letniego. (…) To oczywiście nic nowego. Widzieliśmy, jak Azerbejdżan popełniał takie zbrodnie również podczas wojny 40-dniowej, kiedy jeńcy wojenni byli ścinani, torturowani i zabijani w najbardziej barbarzyński sposób. To samo zrobili własnym obywatelom w masakrze w Chodżały podczas pierwszej wojny w Górskim Karabachu” – napisał dziennikarz Karen Mkrtchyan.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.