Awantura w sejmie i kolejne obostrzenia

Opublikowano: 10.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 652

Gościem Mediów Narodowych był poseł Grzegorz Braun. Rozmowa dotyczyła mi. zamieszania jakie miało miejsce podczas ostatniego posiedzenia sejmu. Posłowie Konfederacji nie chcieli założyć maseczek na sali posiedzeń. Czy grozi nam więcej obostrzeń? Czy kolejny lockdown to tylko kwestia kilku dni? Czy poprzez maseczki rząd chce nas ubezwłasnowolnić? Dlaczego nakłada na obwali nakaz kwarantanny i czy jest to działanie zgodne z prawem? Zapraszam do oglądania!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o