Atomowe plany rządu

Opublikowano: 04.05.2012 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2

Beata Maciejewska i Wojciech Kłosowski rozmawiają słabościach polskiej debaty publicznej w kontekście atomowych planów rządu.

Źródło: Zielone Wiadomości
Premiera w RWM: 22.04.2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
norbo
Gość
norbo

Wieści z Fukushimy:

“Tokio tiene previsto desconectar hoy el reactor 3 de la nuclear de Tomari, el último de los 54 del país (…)”
http://sociedad.elpais.com/sociedad/2012/05/04/actualidad/1336154839_444735.html

Tokio zapowiada wyłączenie dziś ostatniego z 54 reaktorów….

:-)

http://referendum-atomowe.cu.cc