Atak zimy na początku lata w Meksyku

Opublikowano: 20.06.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1026

To co wydarzyło się w mieście Meksyk, dosłownie zmroziło jego mieszkańców, bowiem przetoczyła się przez nie ekstremalnie silna burza z intensywnym opadem gradu. Na filmach i zdjęciach widać ulice, domy i chodniki zasypane potężną ilością gradu. Można pomyśleć, że to nie późna wiosna czy początek lata a dosłownie środek zimy. Trudne warunki pogodowe znacząco utrudniły poruszanie się pojazdów oraz ograniczyły widoczność. Drogi zostały przykryte wielocentymetrową warstwą lodu, co przyczyniło się do powstania paraliżu komunikacyjnego w całym mieście. Meksyk słusznie kojarzy nam się z wysokimi temperaturami i ostrym słońcem. Ale to co wydarzyło się 15 czerwca przestraszyło nawet największych fanów obserwacji anomalii pogodowych.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.