Atak islamistów w San Bernardino

Opublikowano: 05.12.2015 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Atak islamistów w San Bernardino

Liczba wyświetleń: 593


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. janpol 06.12.2015 01:28

  Przykro mi ale KONIEC wycierania sobie mordy liberalizmem, nawet przez znanych i uznawanych przez niektórych.

  Koniec łatwych prawd i bredzenia!

  Te głupoty (np. w wykonaniu B.Obamy i koleżanki małżonki de Billa won Clintona a są to bzdury, bo w większości przypadków nie wolno w USA mieć legalnie broni samopowtarzalnej) to nie “liberalne głupoty” tylko czerwońcowe mieszanie w głowach (tradycyjne zresztą, bo jak trochę pomieszamy, wyzute zresztą z prawdziwych znaczeń pojęcia, to “zdurniały motłoch” łyknie każda bzdurę – chce pan panie MK przyłączyć się do nich?).

  Nie zabija Islam (panie MK w Polsce mamy od kilku wieków Muzułmanów i nie licząc kilku wyjątków, które nazywamy zdradą, zabijali oni głównie wrogów Rzeplitej) tylko banda odmóżdżonych gnojków, szkolona i finansowana przez jednak nie bardzo wiadomo kogo, z którymi w niezrozumiały dla mnie sposób, demokratyczne państwa prawne nie mogą sobie poradzić (bo chyba jednak jest to jakiś plan, wielkich tego świata, o którym, m. in. z powodu mieszania w głowach przez czerwońców i “mondrusiuf”, nie wiemy ale chyba jednak można przypuszczać, że jest on wdrażany i tu jest problem, z którym należy walczyć, a nie wycierać sobie mordę liberałami, którzy to mogli by inaczej być w PIERWSZEJ linii w walce o wolność i prawdę!!!)! Nie wolno przy określaniu tej grupy morderców i zbrodniarzy używać też pojęć “radykałowie islamscy” czy “fundamentaliści” bo to pojęcia obejmują np. Derwiszów, Sufitów ale też zwanych czasem “muzułmańskimi faszystami” Wahhabitów. Dlatego, dzięki mieszaniu pojęć i nie nazywaniu rzeczy po imieniu, rożne gnojki mogą mieszać w głowach i wywoływać jakieś źle skierowane akcje nienawiści tworząc nowe podziały. A wiadomo już od starożytności, że tyran musi opanować do perfekcji metodę “dziel i rządź”! Chcesz pan panie MK do nich przyłączyć?

  Natomiast zgoda, że jest TOTALNĄ głupotą zakazywać noszenia broni np. w szkołach, uniwersytetach itp. miejscach w kraju gdzie każdy dorosły obywatel, nawet za pieniądze uzyskane ze sprzedaży puszek po napojach, może mieć broń.

 2. janpol 06.12.2015 10:45

  *chodzi oczywiście o broń samopowtarzalną – automatyczną (czyli np. “kałachy” czy różne mutacje M16 bez usunięcia możliwości prowadzenia ognia seriami, których nie można nabyć legalnie (oczywiście jak to w stanach jest kilka “mykow” np. założenie firmy ochroniarskiej i zdobycie płatnej ale nie tak bardzo dla “forsiastych”, licencji ale przestępcy się w to “nie bawią” bo wszyscy “legałowie” są oczywiście w centralnych rejestrach do których ma wolny dostęp FBI) a ich dostarczanie i produkcja na rynek cywilny bodaj od 1986r. jest zakazana prawem federalnym a taką właśnie broń automatyczną głównie używają zbrodniarze rożnych proweniencji (pseudo-islamiści, gangsterzy, itp.).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.