Astra – nadprzyrodzona broń Mahabharaty

Opublikowano: 14.04.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 992

Nadprzyrodzona broń pojawia się w mitologii hinduskiej i jest powszechnie znana jako ASTRA. Tą nadprzyrodzoną bronią władają postacie z różnych tekstów hinduistycznych, w tym ze słynnego eposu Mahabharaty. Najstraszniejsza z nich to Brahmastra. W Epickiej Mahabharacie jest wspomniane, że po wyzwoleniu energii tej broni nie będzie opadów przez 12 lat Brahmy. Problem w tym, że 1 rok Brahmy to 3,11 biliona ludzkich lat a 12 lat Brahmy = 37,32 biliona lat ludzkich, tak więc śmiało można powiedzieć, że uderzenie Brahmastrą ostatecznie zniszczy wszystko nie tylko Ziemię, ale też może niszczyć wszechświaty.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.