Armia USA „żartuje”, że w 2019 r. może zniszczyć świat

Opublikowano: 03.01.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2620

Dowództwo Strategiczne USA (United States Strategic Command) wykorzystało moment rozpoczęcia się roku 2019, by przypomnieć całemu światu, że jest w stanie go zbombardować i przenieść z powrotem do epoki kamienia łupanego.

31 grudnia US Strategic Command postanowiło przywitać Nowy Rok, zamieszczając następujący wpis na “Twitterze”: “Noworoczną tradycją jest opuszczenie wielkiej kuli na Times Square. Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi, by spuścić coś znacznie większego”.

Wpis zawierał również materiał wideo, który kończył się ogromną eksplozją. Dowództwo Strategiczne po kilku godzinach usunęło tweeta, lecz było już za późno, gdyż internauci zdążyli zrobić zrzuty ekranu.

Już 1 stycznia, Amerykanie wydali oświadczenie, w którym przeprosili i przyznali, że wpis był “w złym guście i nie odzwierciedlał prawdziwych wartości”, a Dowództwo nie chce, by rok 2019 był przepełniony wybuchami bomb. Oświadczenie nie rozwiało jednak wszelkich wątpliwości i można się zastanawiać, czy post był jedynie niesmacznym żartem, czy też realną groźbą wybuchu globalnego konfliktu.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: Gizmodo.com
ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.