Armia USA kierowała akcją szczepień na COVID-19 w Australii

Opublikowano: 16.01.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2781

Teraz już wiemy, że cała tyrania, która miała miejsce w Australii podczas „pandemii” COVID-19, była potajemnie kierowana przez wojsko Stanów Zjednoczonych.

Od początkowych blokad po nakazy dotyczące masek i „szczepionek”, wszystko to było kierowane przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD), który osadził swoich ludzi w strukturze australijskich władz, aby podporządkować sobie naród przez tyranię i ludobójstwo.

Farmakolog Phillip Altman i grupa australijskich naukowców, lekarzy i pracowników akademickich twierdzą, że DoD „odgrywał dominującą rolę w odpowiedzi na wirusa SARS-CoV-2 oraz w późniejszym rozwoju, produkcji i dystrybucji szczepionek na COVID-19”.

Mówi się, że operacja Warp Speed, którą z dumą przedstawił i rozpętał Donald Trump, zanim został zastąpiony przez Joe Bidena, pozwoliła Departamentowi Obrony na szybkie wyprodukowanie zastrzyków. Te szczepionki, mówi Altman i inni, były własnością, były zaprojektowane i zarządzane i podawane w ramiona Australijczyków, z których wielu nie miało innego wyjścia, jak tylko się podporządkować – w przeciwnym razie straciliby środki do życia i ostatecznie życie.

Według Altmana i jego koalicji ekspertów Departament Obrony wydał miliardy na „wielkoskalowe demonstracje produkcyjne”, które nie miały absolutnie nic wspólnego z legalną nauką. Wszystko to było oszukańczą operacją psychologiczną zaprojektowaną, by wygenerować miliardy dolarów nowych zysków dla Wielkiej Farmacji przy jednoczesnym wyludnieniu dużej części planety.

„Intencją było stworzenie wrażenia, że realizowano normalne procesy regulacyjne, podczas gdy w rzeczywistości zostały one całkowicie pominięte” – wyjaśnia na portalu „LifeSite News” David James. „Australijskie rządy i organy regulacyjne brały udział w oszustwie, wielokrotnie zapewniając obywateli, że istnieje należyty nadzór nad bezpieczeństwem i skutecznością – nawet gdy było oczywiste, że ocena średnioterminowego bezpieczeństwa jest niemożliwa w tak krótkim okresie, a wymóg wielokrotnych dawek przypominających wykazał, że zastrzyki nie były skuteczne przez dłuższy czas”.

W tym samym czasie, gdy COVID-19 został uwolniony z laboratorium w Wuhan, Departament Obrony próbował stworzyć rozpylaną w powietrzu „szczepionkę” dla nietoperzy.

W artykule Altmana i jego zespołu autorzy twierdzą, że Departament Obrony dostrzegł jakieś zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego – a przynajmniej tak twierdził – które zostało następnie wykorzystane do przekazania całej władzy amerykańskiemu kompleksowi wojskowo-przemysłowemu. „[…] wszystkie decyzje od tego momentu aż do dnia dzisiejszego podlegały ich pełnemu dowództwu i kontroli” – twierdzą Altman i jego współpracownicy. „Wiele negatywnych konsekwencji było wynikiem tej tajnej odpowiedzi wojskowej na kwestię zdrowia publicznego”.

Artykuł sugeruje dalej, że COVID-19 w rzeczywistości pochodzi z laboratorium wojskowego współpracującego z USA w Wuhan, ale pierwotnie wirus był manipulowany w celu stworzenia „aerozolowej szczepionki dla nietoperzy”. Był w to zaangażowany bezpośrednio EcoHealth Alliance, co jest obecnie również powszechnie znane, a fundusze podatników z USA zostały przekazane do realizowanego w Chinach projektu za pośrednictwem Tony’ego Fauciego i jego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID).

Również w sierpniu 2021 r. Projekt Veritas potwierdził, dzięki rewelacjom majora Josepha Murphy’ego, oficera piechoty morskiej pracującego dla Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA), że EcoHealth był zaangażowany w tworzenie tego „celowo zjadliwego, humanizowanego, rekombinowanego SARS-CoV, który miał zostać poddany inżynierii wstecznej do… szczepionki dla nietoperzy”.

Podsumowując, obecnie wiadomo, że amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy jest bezpośrednio odpowiedzialny za uwolnienie COVID-19 do środowiska, a także pogrążenie większości świata w nowej normie medycznego faszyzmu i tyranii.

Autorstwo: Ethan Huff
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

23

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Terminator 2019 16.01.2023 19:43

    Polecam mój tekst w tej materii z sierpnia 2021.
    https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/po-co-australijczykom-covidowy-zamordyzm

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.