Armia cieni na Krecie

Opublikowano: 16.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 152

W jaki sposób i skąd pojawia się upiorna armia cieni nazywana rzez Kreteńczyków “ludźmi rosy”? Czy jest to zjawisko paranormalne czy też ma wydźwięk mistyczny? Kim są maszerujący w kolumnach rycerze, bo nie są to starożytni rzymscy legioniści, ani greccy rycerze? Dlaczego sprawiają wrażenie wycieńczonych? Do kogo otworzyli ogień okupujący Kretę Niemcy?Czy jest ktoś, kto może nawiązać kontakt z dowódcą Armii Cieni aby wyjaśnić jej zagadkę?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o