Aresztowano Ukrainkę, której brytyjski kochanek „dał kosza”

Opublikowano: 28.09.2022 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1404

Zdaje się, że jeszcze długo będziemy śledzić burzliwą historię romansu 30-letniego Tony’ego Garnetta i 22-letniej uchodźczyni z Ukrainy Sofii Karkadym. Po tym, jak Brytyjczyk zerwał z kobietą, Karkadym próbowała przy użyciu siły dostać się do jego mieszkania. A to poskutkowało jej aresztowaniem.

W dniu wczorajszym informowaliśmy Was, że to prawdopodobnie koniec „wielkiej miłości” Brytyjczyka Tony’ego Garnetta i Ukrainki Sofii Karkadym, która przybyła do UK w ramach programu „Homes for Ukraine”. Para rozstała się po poważnej kłótni, do jakiej doszło przy okazji 30. urodzin Brytyjczyka, a Tony wyznał w mediach, że wejście w związek z Ukrainką było „błędem”. Niemniej jednak mężczyzna zaznaczył, że nadal czuje się odpowiedzialny za los młodej uchodźczyni i że otoczył ją należytą opieką. Tony poinformował, że od czasu zerwania z Sofią pozostaje w stałym kontakcie z jej matką, a także że skontaktował się z Home Office w celu znalezienia jej odpowiedniego lokum.

Jednocześnie w mediach pojawiła się informacja, że była partnerka Tony’ego i matka dwójki jego dzieci, Lorna Garnett, nie planuje przyjąć mężczyzny z powrotem pod swój dach (Tony odszedł od rodziny po miesiącu od pojawienia się Ukrainki w jego domu). – Wiedziałam, że to się skończy dla nich katastrofą – tylko nie sądziłam, że nastąpi to po zaledwie czterech miesiącach. Tak wiele porzucił. Trudno się tu silić na współczucie. Nie przyjęłabym go z powrotem nawet za milion lat – w takich słowach miała skomentować całe wydarzenie Lorna Garnett.

Jednak saga dotycząca burzliwego romansu Tony’ego Garnetta i Sofii Karkadym raczej nie zmierza ku końcowi, tylko zdaje się rozwijać. Media obiegło właśnie nagranie, na którym widać, jak policja aresztuje Ukrainkę. Na wideo widzimy, że kobieta opiera się funkcjonariuszom, a także że przeraźliwie krzyczy. Według świadków do zatrzymania kobiety miało dojść po tym, jak starała się agresywnie wyważyć kopniakami drzwi do domu mężczyzny w Bradford , krzycząc przy tym do Tony’ego, że go kocha. Ukrainka wyznała też na łamach „Daily Mail”, że nie ma teraz gdzie mieszkać i nie ma żadnych pieniędzy. – Pogubiłam się. Mam złamane serce, a nadal żywię uczucia do Tony’ego. Nikogo tu nie mam. Jestem bez domu i bez pieniędzy. Nie mam przyjaciół. Mieszkam tutaj w obrzydliwym miejscu, w którym umieściła mnie policja w Bradford – dodała zrozpaczona Ukrainka.

Sofia Karkadym została ostrzeżona przez policję, aby nie kontaktowała się z Tonym Garnettem, ani telefonicznie, ani za pomocą komunikatorów internetowych czy też osobiście. Jeśli kobieta złamie te warunki, zostanie ponownie aresztowana i oskarżona.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Tony porzucił Sofię z powodu jej intensywnego sięgania po alkohol. Poza tym kobieta miała nie godzić się na stawianie wyżej od niej dwóch córek Brytyjczyka.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk

17

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Stanlley 28.09.2022 13:22

  Ja to widzę tak – jest to akcja medialna nastawiona na to by brytole zmienili nastawienie do Ukrów (sami Ukraińcy tak na siebie mówią, nazwa od mitycznego plemienia Ukrów od którego się rzekomo wywydzą) . Przemycenie tego za pomocą ckliwej historyjki jest typową techniką socjotechniczną. Spodziewajmy się jakiś oficjalnych ograniczeń czy nawet represji dla uchodźców – oczywiście “pod naciskiem opinii publicznej”.

 2. Murphy 28.09.2022 14:46

  @Stanlley: Jakoś się nie mogłem żadnych “ciekawych” zdjęć doszukać. 🙂

 3. Irfy 28.09.2022 14:52

  @Stanlley
  Zbyt daleko posunięte przypuszczenia:) Moim zdaniem to po prostu medialna opera mydlana. Spektakl “o krety n ach dla kretynów”. Oni bardzo takie rzeczy lubią, bo to dokładnie pasuje do wszystkich możliwych “reality show”. A prawda jest banalna. Młoda l a ska z ogólnie pojętego “wschodu” nagle znalazła się na “zachodnie”, w dodatku w domu jednego z tamtejszych obywateli. I zwyczajnie wykorzystała sytuację, dokonując przedtem realnej oceny urody, zarówno swojej, jak i małżonki gościa.

  Za to z żoną ma wspólny dom, z którego ona go wysi u da w ramach rozwodu z winy typa. Wszystko. Ukochane żarcie dla brukowców. Lepsze jest tylko wtedy, jak takie same numery wycina kamaryla zwana “rodziną królewską”. Więc ten ro m ans grzeją do granic możliwości, bez politycznych kontekstów.

 4. Stanlley 28.09.2022 22:27

  @Murphy Oooo faktycznie… kilka miesięcy temu jak pojawiły się pierwsze wzmianki o romansiku wpisanie w google Lora Garnett i przełączenie w obrazki dawało kilka jej fotek – z jakiś tam artykulików, np w jednym się żaliła że tak ich zostawił i nie ma powrotu… a teraz nie ma tego, nie znajduje 😐 nie wiem co o tym myśleć…

 5. agama 29.09.2022 15:27

  UK-raińska telenowela XD ciąg dalszy nastąpi XD

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.