Aresztowano uczestników marszu Okupuj Wall Street

Opublikowano: 08.10.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 468

W sobotę w centrum San Francisco doszło do starć demonstrantów z policją. Aresztowano 22 osoby, jeden policjant został rany – poinformowała telewizja ABC.

Zwolennicy ruchu Okupuj Wall Street zorganizowali nielegalny marsz, który przeszedł centralną ulicą miasta i spróbowali zablokować ruch w okolicach placu Justin Herman Plaza. Kiedy na miejsce wiecu przyjechały oddziały policji, w ich kierunku poleciały race, butelki i kamienie.

Uszkodzono kilka samochodów i sklepów. Nie została określana łączna liczba osób biorących udział w demonstracji.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. bXXs 08.10.2012 10:55

  Z pewnością był to marsz nielegalny ponieważ niezgodny z zasadami ruchu Occupy (Occupy Movement ). Agresja I przemoc jest niedopuszczalna I niewybaczalna! Widziałem jak w Kanadzie przy G20, bandy zamaskowanych, ubranych na czarno gnojków demolowało banki i samochody policyjne a policja nie interweniowała do momentu kiedy kolesie znikneli i policja zabrała się z prawdziwych protestantów. Policja uzasadniła swoją agresje (od momentu rozbijania manifestacji, aresztowań, przesłuchań,przetrzymań aż do późniejszych “wezwań” do wyjaśnień) bazując na agresji zamaskowanych terrorystów. W Londynie do tego by niedoszło ze względu na świadomość i dobrą organizacje. Nikt nawet nie śmiecił! Zero alkoholu i narkotyków, agresorzy byli uspokajani przez uczestników lub zgłaszani policji, no i oczywiście Charle z The Love Police i wszystko w temacie. Polacy! Obudzcie się! Mamy świetne doświadczenie w demonstracjach, strajkach i obalaniu tyrani (w drugą ale może tym razem po wolność) 😀

 2. jj44 08.10.2012 11:50

  Normalnie, kto ma władzę ten ustanawia prawa. Czego nie rozumiesz?

 3. jj44 08.10.2012 12:16

  Cała historia tego gatunku jest o tym, kto ma wpierdziel ten ma władzę. Dziś jest tak samom, tylko sposoby owijania w bawełnę są nieco bardziej wyszukane.

 4. papamobile 08.10.2012 18:32

  Wysłać im Bronka, a on już im wprowadzi przepisy dotyczące demonstracji:)

 5. pasanger8 09.10.2012 02:02

  Ojczyzna wolności he ,he , he .A Łukaszenki i Putina się czepiają.Może i Władimir jest demokratą jakby tu rzec?Niezbyt intensywnym? Jednak przekonanie ,że na zachodzie to jest jakaś demokracja jest bardzo zwodnicze.
  http://wolnemedia.net/nauka/radioaktywne-czastki-nad-miastami-usa/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.