Apokaliptyczne dźwięki słyszane na całym świecie

Opublikowano: 01.03.2016 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 578

Z całego świata dochodzą relacje dotyczące bardzo głośnych dziwnych dźwięków. Świadkowie zdarzeń, którzy słyszeli dobiegające wprost z nieba dźwięki niejednokrotnie podkreślali, że nie są w stanie określić ich lokalizacji. Co więcej, nie potrafili, powiedzieć czy kiedykolwiek słyszeli wcześniej ten dźwięk. Opisując go jako mrożący krew w żyłach, taki przy którym psy totalnie wariują głośno ujadając.

13.01.2016 i 14.01.2016 (w zależności od strefy czasowej) tego roku dźwięki zostały zarejestrowane w Kanadzie dokładniej w Quebecu. Jednocześnie bardzo podobne dźwięki zostały zarejestrowane Stanach Zjednoczonych (stan Nowy York, Teksas, Oregon) oraz w Norwegii i Singapurze.

Wiele osób opisuje, że w trakcie trwania tych dźwięków dochodziło do drgań. W Siedmiogrodzie, ludzie opisywali, że dźwięki były tak głośne, że szyby i meble trzęsły się w domach.

Według świadków, całość zaczyna się od dźwięków przypominających wybuch, później dźwięki opisane są jakby dwa pociągi się zderzyły, lub ktoś grał na rozstrojonych trąbach. W trakcie trwania tych dźwięków, często wzywane były jednostki policji i inne służby mundurowe, które starały się znaleźć ich źródło. Naukowcy, nie są w stanie zidentyfikować, jednocześnie wytłumaczyć w jakich warunkach i dlaczego je słychać. NASA wysnuwa tylko zdawkowe hipotezy, że są to dźwięki z wnętrza Ziemi. Według nich Ziemia wydaje je cały czas, tylko nie wszystkie są słyszalne dla ludzi.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Na podstawie: SOTT.net
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. agama 01.03.2016 08:24

  Biblijne trąbki, zaczęło się! Ludzie, lećcie do spowiedzi póki jeszcze czas, ostatnia szansa na zbawienie!

 2. radical3dom 01.03.2016 11:03

  a może to testy BlueBeam Project??
  poszukajcie w youtube

 3. egzorcysta-metafizyk 01.03.2016 11:07

  radical3dom: Tak- to coś w tym stylu moim zdaniem. Jakieś testy związane z BlueBeam albo inne dziwne wykorzystanie H.A.A.R.P

 4. MB 01.03.2016 12:24

  Takie rzeczy dzieją się od lat. Sam słyszałem parę miesięcy temu dźwięki jakie są najczęściej porównywane do ‘apokaliptycznych trąb’ i choć nigdy w życiu nie słyszałem czegoś podobnego i dźwięki były naprawdę niesamowite, to byłem przekonany że to efekty jakieś działalności przemysłowej – wielki metalowy obiekt sunięty po czymś. W tym filmiku znalazłem potwierdzenie: https://www.youtube.com/watch?v=YVScTxRBHFY – a przy okazji wyjaśnia on dużą częstotliwość pojawiania się tych filmików. Części zapewne jednak nie da się dokładnie wytłumaczyć, tak samo jak wielkich dziur w ziemi czy kręgów w zbożu. W każdym razie nie jest to coś, co właśnie się zaczęło, od co najmniej trzech lat to już któraś z kolei fala popularności takich filmików.

 5. BrutulloF1 01.03.2016 13:11

  To Trójnogi!!! Zadzwońce do Toma Cruise’a.

 6. Piechota 01.03.2016 14:21

  Zupełnie naturalne zjawisko, tylko że jeszcze niewyjaśnione przez naukowców i skrzętnie przemilczane w odmóżdżających głównych mediach. W ogóle przecież nawet UFO to jest naturalny przejaw życia we wszechświecie, życia które nie powstało na Ziemi i być może wcale nie miało początku.

 7. henoch 01.03.2016 18:16

  @Piechota
  Szumlewicz, zapoznaj się ze znaczeniem skrótu “UFO”
  “być może wcale nie miało początku” – no prośba xD

 8. Abaddon 01.03.2016 22:51

  To brzmi jakby ktoś włączył jakąś płytę dark ambientową na cały regulator. Raison d’etre, czy coś w tym stylu. Przerażające. Może to żart jakiś? Na żywo tego jeszcze nie słyszałem.

 9. agama 01.03.2016 23:22

  może to echo jankeskich gazów

 10. Świetlisty 01.03.2016 23:35

  Projekt Bluebeam ,Haarp oraz chemtrails (a takze tzw choroba morgellonów) .To jest powiązane ze sobą .Prowadzą non stop eksperymenty i ten dzwiek to ich efekt tak samo jak widziane tu i tam na swiecie dziwne zjawiska

  Kto zna sprawe dobrze ten wie o czym mówie i co sie dzieje

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.