Aplikacja Microsoftu będzie śledzić dzieci

Opublikowano: 04.03.2021 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1634

Okręg szkolny w Los Angeles uruchamia opracowaną przez firmę Microsoft aplikację do śledzenia dzieci, która umożliwia uczniom planowanie i przeglądanie wyników testów COVID, publikowanie wyników testów COVID wykonanych poza kampusem i planowanie „szczepień”.

Jednak zgodnie z filmem promocyjnym „prawdziwą magią jest codzienna kontrola stanu zdrowia”, w której uczniowie odpowiadają na pytania zawarte w kwestionariuszu, czy mają jakiekolwiek objawy, po czym aplikacja „Daily Pass” wystawi dziecku możliwy do zeskanowania kod QR przez pracownika, który zmierzy mu temperaturę.

Aplikacja, po raz pierwszy ogłoszona w sierpniu, odegra „zasadniczą rolę w koordynowaniu kontroli stanu zdrowia uczniów i pracowników, testów na koronawirusa i szczepień”. „Coś jak złoty bilet Willy’ego Wonki, każdy z tą przepustką może z łatwością dostać się do budynku szkolnego” – powiedział dyrektor Austin Beutner w poniedziałkowym oświadczeniu.

„The Times” zauważa, że ​​proces ten „nie wyłapie ludzi, którzy są bezobjawowymi nosicielami infekcji” (16% dzieci, które chorują na COVID), ale okręg szkolny ma nadzieję, że „zaradzi temu niedociągnięciu poprzez cotygodniowe testy uczniów i personelu na koronawirusa”.

„Będziemy znali status wszystkich w budynku” – powiedział Buetner, który dodał, że nie jest jasne, kiedy szkoły podstawowe powrócą do nauczania, ale nauczanie w przedszkolu i małych grupach rozpocznie się w tym tygodniu dla ograniczonej liczby dzieci.

Tymczasem grupa United Teachers z Los Angeles twierdzi, że nauczyciele, doradcy, pielęgniarki i bibliotekarze z ich okręgu nie powinni wracać do pracy, dopóki nie zostaną w pełni „zaszczepieni”.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.