Apel organizacji żydowskich, czyli uciążliwy lokator w bloku

Opublikowano: 23.02.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 313

Uciążliwy lokator ogłasza, że przeszkadzają mu Polacy w Polsce…

„Nie czujemy się w Polsce bezpiecznie” – napisały polskie organizacje żydowskie. No cóż…. To tak samo jak każdy człowiek na kuli ziemskiej z chwilą opuszczenia matczynego łona. Tęsknota za bezpiecznymi wodami płodowymi – nie męska to rzecz, Drodzy polscy Żydzi. Życie to niepewność, ryzyko i multum niebezpieczeństw czyhających na każdym kroku. Od windy, która może przecież się urwać, do samochodów pędzących na czerwonym świetle. Nic tu Panowie nie wskóracie. Rozumiem, że marzą się wam eskorty, orszaki, lektyki. Ale to nie te czasy. Teraz demokracja. Piszecie o pogróżkach i obelgach. Cóż… Politycy z PiS, ROP spotykali się od lat z pogróżkami i obelgami. Ktoś nawet zginął. To demokracja, Europa, XXI w. – taki klimat. Jacyś cieplarniani jesteście. Biura poselskie PiS-u są atakowane i dewastowane od lat. O ile wiem, biur waszych organizacji nikt nie zaatakował – i bardzo dobrze. Znaczy to, iż tak bardzo nie zaleźliście za skórę określonym środowiskom, jak to zrobił PIS. Zresztą nie musicie, to nie wasza rola.

Piszecie, że panuje tu klimat „nietolerancji, ksenofobii i mowy nienawiści”. Czy ktoś z Was był może w… Izraelu? Jeśli był, to miał okazję zetknąć się z realnością tych zjawisk o które pochopnie obwiniacie Polskę. Te klimaty o których piszecie są podstawą ideową i prawną państwa, które uważacie za swoją matkę. I nikomu z Was to nigdy nie przeszkadzało. Podwójna miarka – świetna rzecz, ale wyklucza człowieka z racjonalnej rozmowy. Jakiś dziwnie agresywny jest ten Wasz „Jewish Dream”. Mrzący o czym? O byciu noszonym na rękach? Nie ma takiej opcji. No way. „American Dream” stworzył Amerykę. Wasz absurdalny, ekskluzywny „Jewish Dream” stwarza faktyczną niechęć do Was, budzi ją z letargu. Ale jesteście dorośli, róbcie co chcecie, przecież owoce sami zbierzecie, nie my.

Ponownie, chyba po raz trzeci zwracacie się do władz, do polityków partii rządzącej. Dwa razy już dali się oni nabrać na te żale, skargi i próby ingerencji jednej z mniejszości w polskie życie społeczne. Spotykali się z Wami i wydawali jakieś absurdalne oświadczenia. Dawali się zasugerować, wręcz zahipnotyzować Waszej hiperdrażliwości, by nie powiedzieć dosadniej, że Waszej manii prześladowczej. To wymuszanie spotkań oficjeli z Wami to skandal. Znikoma mniejszość, korzystająca z wielu finansowanych przez polskich podatników obiektów i instytucji (ŻIH, MŻP i wiele innych) oraz z wielu dofinansowywanych przez podatnika organizacji pozarządowych mówiąc obrazowo „pakujących powietrze w pojemniki”, czyli żyjących z monitoringu ksenofobii i innych waszej żądzy dominacji wymysłów – śmie bezustannie żądać jakichś ekstraordynaryjnych posunięć prawnych, by poszerzać w nieskończoność pole swojego, pożądanego, wymarzonego w nierealnych snach komfortu. Ilość obiektów i instytucji, które sprezentował Wam polski podatnik jest nieproporcjonalna do Waszej liczebności – przynajmniej tej, podawanej przez Was w oficjalnych spisach. I wciąż Wam mało. I wciąż polskie społeczeństwo funduje Wam prezenty milionowe, byście mogli nimi żywić wszelakie Wasze nacjonalne ideologie i indoktrynacyjne programy edukacyjne. To nie to miejsce. Pomyliły Wam się współrzędne geograficzne. Macie – niestety – taką skłonność, skłonność do panoszenia się na cudzym. To nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Ale nie mam zamiaru wcale Wam tego tłumaczyć, ani wymagać od Was zmiany. Wielu już próbowało bez skutku. Duszy narodu tak łatwo nie zmienisz, o ile w ogóle. Skończcie więc te niemęskie lamenty. Tu nie ściana płaczu, tu Polska, kraj, który nie rzuca Wam się do stóp – musicie to znieść. Albo… cześć. Kraj tolerancji, antyksenofobii i mowy miłości, czyli… Izrael przyjmie przecież Was z religijną wręcz ekstazą i wojskową orkiestrą. A my? Jesteśmy jacy jesteśmy i nikt nas nie zmieni. Nawet kochający Was, bezinteresownie lub interesownie – nasi przywódcy. Taki klimat.

Jarosław Kaczyński powinien zakończyć etap biegania do Was na każde Wasze skinienie z powodu przeróżnych listów, które do niego ślecie od lata zeszłego roku napełniając je żalami na Polaków. To jest sytuacja patologiczna. Grupka przedstawicieli mikroskopijnej mniejszości szantażuje emocjonalnie szefa partii rządzącej, pokazuje mu – kto wie, czy autentyczne – obraźliwe SMS-y, które dostaje rzekomo od Polaków, opowiada barwne historie o grożących telefonach i wypłakuje się w rękaw, jak Beata Sawicka. A szef partii rządzącej wychodzi potem i poucza miliony Polaków z powodu jakiegoś autozaindukowanego w czyjejś głowie antysemityzmu. Może to wyglądać jak niepoważne państwo i jak niepoważna partia rządząca. Czyżby zbliżał się czas w którym szef partii rządzącej, premier, ministrowie marszałkowie będą co tydzień biegać na wezwania jakichś przez siebie finansowanych organizacji reprezentujących przeróżne egzotyczne mniejszości w rodzaju, świadków Jehowy, Gmin Wyznaniowych Żydowskich, sekty Chabad Lubawicz, Mniejszości Niemieckiej etc.? Będzie to droga do utraty szacunku elektoratu, a szacunek trudno się odbudowuje. Oprócz utraty szacunku partii wdającej się w przedziwne konszachty i ulegającej irracjonalnym naciskom jakichś lobbystów osobliwych, wyalienowanych z polskiego społeczeństwa, wprowadzających w przestrzeń społeczną atmosferę niezrównoważenia emocjonalnego – grozi polityce polskiego państwa chaos i śmieszność, osłabienie autorytetu polskiego państwa. Atmosfera indukowanego irracjonalizmu. Dowody? Proszę bardzo.

Od pewnego czasu kręci się koło polskich oficjeli i polskiego premiera pewien osobnik, który opowiada o swoim życiu prywatnym i zawodowym historie analogicznie nielogiczne jak historie opowiadane kilka dni temu przez „dziennikarza” NYT – Bergmana w Monachium. Pewność z jaką porusza się w polskich sferach rządowych p. Jonathan Daniels wskazuje na to, iż oprócz wkupienia się w łaski prezesa partii rządzącej (za pomocą mityngów medialnych podobnych do tych AMWAY-a oraz medali „z buraka” stworzonych i przyznawanych przez jego fundację, mających rzekomo poprawić wizerunek Polski – co oczywiście nie zaistniało i nie zaistnieje, bo nie tak działa MaBeNa) musi on być oficjalnie zatrudniony przez polski rząd. Status, wynagrodzenie, obowiązki, uprawnienia tego osobnika – wszystko pozostaje niejawne i ukrywane, jak w Bantustanie. Ale nie o to mi teraz chodzi, choć jest to sprawa do pilnego wyjaśnienia przez oficjeli PIS-u o ile chce pozostać poważną partią. W ostatnich dniach PIS oraz polski rząd dają się wciągać w sytuacje będące na granicy… zdrowia psychicznego. Tak, nie bójmy się takich słów. Oto jednego dnia osobnik najprawdopodobniej zatrudniony przez rząd nie odstępuje premiera Rzeczpospolitej, doradza mu, następnego zaś dnia na swoim Facebooku w j.angielskim atakuje… tegoż premiera (jego wypowiedź) zarzutem, za który wg prawa izraelskiego grozi 5 lat więzienia (Holocaust denial, Holocaust revisionism, Holocaust negationism – po polsku nieprecyzyjnie zwany „kłamstwem oświęcimskim”). Zapewne za 2-3 dni p.Jonathan (niedoszły w tym wcieleniu doradca Trumpa) znów pojawi się jak cień obok premiera RP towarzysząc mu podczas jakichś wyjazdów, konferencji etc. To jest, excuse moi, paranoja. Atmosfera psychuszki. I to się pogłębia. Takimi listami mniej więcej, jak ten wyżej omawiany i pielgrzymkami oficjeli polskich do reprezentantów wyjątkowo konfliktowej mniejszości. Pod w/w listem-apelem do rządu i Premiera podpisał się Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, tenże sam, który dzień wcześniej wydał oświadczenie potępiające premiera RP i – podobnie jak wypowiedź Danielsa – implikujące pociągnięcie go do odpowiedzialności za… negowanie holokaustu. Granice zdrowia zostały tu przekroczone. PiS i rząd wchodząc w ten irracjonalizm powoli przekształcają przestrzeń publiczną w przestrzeń psychuszki. W każdej wspólnocie mieszkaniowej są awanturujący się uciążliwi lokatorzy zalewający biura administracji swoimi monitami, apelami, donosami, skargami. Państwo to też wspólnota mieszkaniowa. W ustawie o ochronie praw lokatorów funkcjonuje termin „uciążliwy lokator” i podane są sposoby radzenia sobie z uciążliwym lokatorem . Z tym właśnie mamy tu do czynienia. Nie idźcie tą drogą politycy PiS-u, dając wiarę – trzymając się porównania lokatorskiego – jednemu pieniaczowi wbrew całej reszcie lokatorów. Póki obłęd nie pocznie się mulitplikować w losowo wybranym kierunku.

Autorstwo: Wawel
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Maximov
Użytkownik
Maximov

Niezły tekst!
W spokojny ale dosadny sposób opisuje obecną atmosferę wokół feralnej ustawy.

beth
Użytkownik
beth

„Wielka hucpa” – Norman G. Finkelstein

http://www.autonom.pl/?p=21175

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Oczywiście wszyscy obcy źli.
Nie zapominajmy o obrzydliwej akcji medialnej skierowanej przeciwko wszystkim obcym, jaką zaserwowały nam propaństwowe media przez ostatnie 2 lata wraz z tzw mediami alternatywnymi (WM tez brały w tym udział). Dwa lata siania strachu i nienawiści, zmanipulowane obrazki z Europy Zachodniej i stały podtekst: zaleją nas, przyniosły swój efekt. Bo choć oprócz Ukraińców nikt nas nie zalał i zalać nie ma zamiaru, setki tysięcy nienawistnych komentatorów w sieci codziennie dalej tylko paranoje podkręca. A bandy krzepkich przygłupów nazywających siebie patriotami codzienie atakują i biją osoby wyglądające odmiennie. Atakowane są kebaby meczety i ośrodki kultur innych niż mainstreamowe. To obecnej władzy wielki grzech. Takie goebelsowskie sączenie nienawiści przez długi czas musiało przynieść efekt. Ciemna strona zachęcona przez władze swą mordę podnosi. A tu nagle teraz władza świętoszków udaje.

Potrzeba kilku ładnych lat aby to odwrócić. Mam wrażenie ze władza się opamiętała. Ale jeszcze sporo pracy przed nimi. Nie można prowadzić takiej polityki. To się musiało zle skończyć.

Obecny kryzys dwóch najbardziej rozhisteryzowanych narodów świata tylko ten zły efekt podkręca.

Takich świętoszków przed żydami udajecie, a popatrzcie jak się dziś zachowujecie.
Bo była za Hitlera nienawiść tu rozsiana, a dziś jest na obcych od nocy do rana.
Że większość nie słucha – ciche bohatery. Ale są też mędy. I to od cholery.
Co odczuli Żydzi nie ma porównania. Wtedy mordowanie teraz wyganianie.
Weźcie sobie jednak do serca wezwanie. Historii to prawo – ciagle powtarzanie.
Jak dzisiaj nie mamy czystego sumienia, tak też czasy Rzeszy warte są wspomnienia.
Opamiętania czas jest ciagle tu możliwy. Czasu wszak nie cofniesz. A dzisiaj jest żywe.
I dziś wyganiania polityka głupia. Polonia na świecie liczna jest okrutnie.
Jedna trzecia całej polskiej populacji to przecież jest efekt Wielkiej Emigracji.
Wiec jak gościem jesteś w świecie dziś Polaku, gospodarzem dobrym również bądź dzisiaj tu.

Fenix
Użytkownik
Fenix

@Masa ” Mam wrażenie ze władza się opamiętała” nie licz na to ? To sedno władzy
sprawowania. Mącić , dzielić , napuszczać , tworzyć konflikty, by utrzymać się u władzy.
Kasa i władza to ich kręci .
Ja władny i odpowiedzialny . Kończy całe to udawanie, “służenia ” pasożytowanie władzy na społeczeństwie.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Ja , każdy za ! Nic i nikt przed , Ja. Jednostkokracja ,nie demokracja . Jednostka decyduje , nikt nie decyduje za jednostkę. Ja , odpowiadam dzieląc władzę .
Ja, wybiera siebie zachowując władzę, tak każdy.

edek
Użytkownik
edek

Masa(…)

Bzdury piszesz dokładnie jak na Czerskiej.
Albo jesteś misiem o małym rozumku, albo próbujesz swą płytką propagandę pakować w niszowe WM, bo masz z tego profity.

Tylko głupi ludzie widzą świat biało-czarno.
Od krytyki do ludobójstwa to są lata świetlne.
A to że nacja żydowska uważa wszelką krytykę za wstęp do ludobójstwa, to tylko dowód tego, że jest to wielka manipulacja. Wielkie kłamstwo które ma zmusić resztę ludzkości do milczenia, uległości i poczucia winy za winy Niemców.

A wymieszanie rasowe w Europie ma zniszczyć Europę. Ma wywołać wojnę, ma zlikwidować narody. By bandyci, globaliści, mogli wprowadzić NWO.
Codziennie ludzie na świecie są mordowani, głodują, umierają z błahych powodów.
A zbrodniarze w białych kołnierzykach liczą kasę na kontach i kłamią o mowie nienawiści.
Cynizm tego świata jest tym, co go zniszczy. A raczej cynizm tych, którzy faktycznie pociągają za sznurki na tym padole. Egoizm, pycha i chciwość uzurpatorów nie ma granic. Może jedynie Bóg ich kiedyś osądzi i pośle do diabła, gdzie ich miejsce.
Za cierpienia milionów. I za cierpienia, które nam cynicznie, ale i z głupoty, szykują.

Ty jesteś ich sługą podłym.
Nawet jeśli tego nie wiesz.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Uderz w stół.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Podłość moja to
1. Zwrócenie uwagi, ze lichwa zabraniająca wam znajomosci prawdziwej wartości złota w Złotym, chce pln więc doradzam zwalczanie procederu gojowania (traktowania jak niewiernych) narodów. Szczególnie w obrębie UE.
2. To uświadomienie obywatelom konieczności walki o swoje wynagrodzenie tutaj w Rzeczypospolitej. Pracującym z taką samą wydajnością ekonomiczną w całej uni winna komuna paryska i lewica socjalistyczna zrównanie lub zbliżenie stawki za tą samą prace. Normatywnie z uwzględnieniem zmiennych kosztów w różnych krajach. Zamiast lub jako uzupełnienie norm zarobków minimalnych i dochodu gwarantowanego.
a. Dystrybutorianie na stacjach benzynowych, pracownicy magazynów handlowych i dystrybucyjnych, winni zarabiać tyle ile wynosi średnia całej unii. Podobnie inne zawody powszechne i mało płatne.
b. Usunąć żerowanie pośrednictwa pracy na zarobkach oraz ich dokładne prześwietlenie wykorzystać do poprawy dystrybucji pracy mniej w stylu stricte kapitalistycznym a bardziej w stylu kapitalistyczno inżynieryjno społecznym. Poprzez systemy informatyczne a nie firmy niewolnictwa pracy za półdarmo.
c. Wyrownac stawki podatku zerowego od najmniej zarabiających. Albo choć unormować
d. Ukrócić oligarchię poprzez powiązanie stawki maksymalnych zarobków z minimalnymi pieciokrotnoscia tychże. Norma Salomona.
3. Powiedzieć wprost, ze macie przykłady z dziś, ze jest tu jeszcze wiele do zrobienia. Podłość ludzka wciąż nie zna granic. Podłość Polaka przeciw drugiemu. Ale jest wyjście. I jest nim wiara w Boga i nadzieja w Nim pokładana. I intencja zadowolenia Jego przez miłość i zaufanie. Miłość do bliźniego. Bez dżiziji (Podatku od niewiernych). I zaufanie do Stwórcy wszechświata. Wypowiadającego Słowa Superstruny Istnienia.

Jeśli moją głupotą jest wiara w Boga. I wiara w życie z Nim w zgodzie to jestem winny. I ponoszę odpowiedzialność indywidualną.

4. To zgłoszenie obiekcji co do werdyktu ze tylko wydajność jest nośnikiem zarobków i średnich europejskich. Jest nią przedewszystkim zasada negocjacji. Za trud ludzki płacą tu ile musza a nie, ile wynika z rachunku. Wiec zamiar szukać wrogów szukajcie swoich praw i swej kasy która jest wam zabierana wbrew prawu Boga i prawu ludzi do bycia ludźmi wolnymi lub wolności szukającymi dla siebie i rodziny.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Odpowiedź dla Roberta przestała być tak czytelna. Ale sens pozostaje.

Edek
Piszesz ze od krytyki do mordowania są lata świetlne. No wiec Hitler doszedł do władzy w latach 30 a mordować zaczął w 40. Wiec wcale nie takie świetlne. Raptem dziesięciolecia. Nie twierdze tez ze Polacy są jak Niemcy i z dnia na dzień ubiorą uniformy z czaszkami i zaczną mordować. Uważam ze tego nie zrobią bo maja swój rozum i chorym ideologiom mpówią nie. Ale jest pośród Polaków pełno typków, którzy czaszkami przyozdabiają się i dziś. I dziś także retorykę faszystowską uprawiając w strój patriotyzmu i religijności ją przyozdabiają. A patriota zna historie. I pamięta ze w Polsce faszyzm nigdy nie był popularny, ale swoich fanów posiada. Tak jak posiadał w latach 30tych. I że naród Polaków to naród licznych bohaterów. Ale tez licznych zdrajców. Historię w tym temacie mamy bogatą. Z map zmazywani byliśmy kilkukrotnie.

Z twoja ocena histeri żydowskiej się zgadzam. Polacy w mej ocenie w histeri historycznej zajmują za nimi 2 miejsce rankingu światowym. Stad ta panika związana z imigracją.
Ale jak już wiemy do zalania Polski Afrykańczykami dojść nie dochodzi. Bo oni tutaj mieszkać nie chcą. Zatem sianie goebelszczyzny z ekranów TV i komputerów to panikarstwo i wielkie oszustwo. Bo właściwe zalanie naszego rynku Ukraińcami (nie mam nic do nich, jak chcą niech w Polsce przed debilizmem swojej władzy się chronią) jest kwitowane ciszą. A to mninnymi przez ten zalew możliwy jest dalszy wyzysk Polaków i zaniżanie wypłat. Jak to wyżej już napisałem nie tylko od wydajności zależy wynagrodzenie. Również a może przedewszystkim od tego ile pracodawca gotów jest zapłacić a pracownik przyjąć. Przez zalanie nas Ukraińcami pracownik musi dalej zgadzać się na słabe płace. Całe szczęście Ukraińcy już tez mogą Polskę opuścić i pracować wszędzie wiec i oni przestają powoli zgadzać się na wyzysk. Ale lata lecą.

Wymieszanie rasowe charakteryzuje imperia. Jednolitość etniczna to cecha małych, zamkniętych wystraszonych społeczeństw skazanych na przegraną z imperiami. Rzeczypospolita Obojga Narodów jednolita etnicznie nie była.

Zgodzić się jednak mogę że dzisiejsza inżynieria społeczna sponsorowana przez Sorosa i przemysł zbrojeniowy nosi znamiona przestępczej. Może zagrażać integralnosci Europy. Może ale nie musi. Tutaj także potrzebna jest rozsądna i mądra debata w gronie całej Unii a nie goebelszczyzna i dyktat komuny paryskiej i socjalistów berlińskich. .

mackadmin
Użytkownik
mackadmin

#MasaKalambura

‘Edek
Piszesz ze od krytyki do mordowania są lata świetlne. No wiec Hitler doszedł do władzy w latach 30 a mordować zaczął w 40. Wiec wcale nie takie świetlne.’

Poszukaj, kto byl Inwestorem Hitlera… problem jest o duzo wiekszej skali niz moglismy sobie to kiedykolwiek wyobrazic, no ale z prawda tak to juz jest, ze kiedys wyjdzie zawsze na jaw….

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

@mackadmin
Już dawno temu wyszło na jaw, że pewne grupy związane z Wielką Lichwą mają swój plan zmiany świata na nową modłę. I tak jak dzisiejsza inżynieria społeczna tak w latach 30tych Hitler, a na początku XXgo Lenin sponsorowani sa przez tę samą grupę interesów.
Oczywiście list A Pike’a mama na myśli.