Anunnaki – bogowie Sumeru

Opublikowano: 11.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 598

Cywilizacja Sumeru uważana jest za jedną z najstarszych na świecie. Według samych Sumerów, to właśnie bogowie przyczynili się do rozwoju technicznego tej cywilizacji. Bogowie Anunnaki stąpili na naszą planetę w nieznanych czasach. Kiedy “królestwo zstąpiło z nieba na Ziemię” rozpoczęły się rządy pozaziemskich istot. Z czasem w wyniku inżynierii genetycznej stworzono ludzi. Stali za tym projektem m.in. Enki i Ninhursag. Bogowie dysponowali nieziemską technologią, którą ludzie odbierali za magię. Podniebne podróże i i ich opisy przetrwały do naszych czasów w niedoskonałej formie. Przykładem jest np. mit o Etanie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o