Antyszczepionkowcy to… rosyjscy agenci!

Opublikowano: 29.11.2017 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 507

Jakież to jest przewidywalne. Najpierw poszedł rozkaz, aby wszystkich przeciwników Unii, globalizacji, oskarżać o agenturalność rosyjską. Strach przed oskarżeniem o rosyjską agenturalność jest tak duży, że postanowiono ten ton rozszerzyć na inne branże. Teraz wzięli się za szczepionki.

W Wielkiej Brytanii pojawiają się ostrzeżenia, że ​​antyszczepionkowe artykuły/komentarze online są dziełem rosyjskich agentów dezinformacyjnych, którzy próbują zdestabilizować zachód.

„Ibtimes” pisze: „Brytyjscy urzędnicy służby zdrowia obawiają się, że rosyjskie centra cyfrowe rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na temat grypy i szczepionki przeciwko odrze”.

„The Mirror” pisze: „Istnieje próba osłabienia zaufania do amerykańskich i europejskich rządów. Wykorzystują media społecznościowe do szerzenia kłamstw. Uważa się, że Kreml stara się wspierać nieufność wobec szczepionek przeciwko grypie i szczepionek przeciwko odrze MMR. Obawy dotyczące zagrożenia dla zdrowia publicznego i bezpieczeństwa są tak wysokie, że departamenty rządowe zostały zobowiązane do monitorowania mediów społecznościowych i usuwania wszelkich kłopotliwych artykułów”.

Durnowata akcja rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii. Z tego względu, że głupota rozprzestrzenia się z prędkością światła, to można spodziewać się podobnej propagandy w Polsce.

Teraz ruskim agentem będzie każdy, kto sprzeciwia się szczepieniu. Przecież nawet sam prezydent USA Donald Trump podczas kampanii prezydenckiej powiedział, że szczepionki mogą być przyczyną autyzmu.

Wielu lekarzy, naukowców, specjalistów wskazuje na niebezpieczny skład szczepionek. Z tego wynika, że nie chcą zostawić wolnej decyzji rodzicom, dorosłym: czy szczepić czy nie. Chcą na siłę zaszczepić każdego żyjącego na ziemi. Jeżeli nie zgodzisz się, to będziesz ruskim agentem.

Opracowanie: Robert Brzoza
Na podstawie: InfoWars.com
Źródło: RobertBrzoza.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Turambar
Użytkownik
Turambar

Wszystko ostatnio zwalają na ruskich aż strach zaglądnąć do lodówki.

pigwus
Użytkownik
pigwus

Koncerny farmaceutyczne mają się coraz lepiej, wystarczy popatrzeć choćby na reklamy , gdyby „mądrzy” ludzie nie kupowali-reklam by nie było.