Antykoncepcja to niegodziwość!

Opublikowano: 04.12.2016 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1615

Urszula Dudziak to nowa ekspertka MEN od wychowania seksualnego. Nazywa się tak samo jak popularna piosenkarka, ale w odróżnieniu od niej poglądy ma raczej XIX-wieczne. Tak jak PiS.

Kim jest prof. Urszula Dudziak? To psycholog, teolog i od niedawna ministerialny rzeczoznawca podręczników wychowania do życia w rodzinie. To ona będzie głównym konsultantem MEN w sprawie opracowania programu nauczania przedmiotu “Wychowanie do życia w rodzinie”. Pokieruje kilkuosobowym zespołem, który opracuje treść nowego podręcznika, z którego wiedzę o życiu seksualnym i rodzinnym człowieka czerpać będą uczniowie w polskich szkołach.

Ekspertka znana jest ze specyficznych poglądów na temat rodziny i płodności.

Na przykład o antykoncepcji mówi na swoich wykładach tak: “Już sam jej cel jest niegodziwy, ponieważ uszkadza to, co zdrowe i właściwe. Czyli prowadzi do utraty płodności, daru Boga. Z czym wiąże się odrzucenie tego daru? Z uprzedmiotowieniem człowieka — odpowiada dr Dudziak. Czyli ze zrobieniem z niego instrumentu uciech seksualnych. Po drugie, z odarciem go z godności, a samego aktu miłości — z piękna”. Według ekspertki “jeśli kobieta miała w rodzinie nowotwór piersi, jest nieomal sto procent pewne, że i ona, rozbita od środka antykoncepcją hormonalną, zachoruje”. Również “stosowanie prezerwatywy i stosunek przerywany powoduje raka piersi, a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia, choruje”. Natomiast “in vitro skazuje dziecko na chłód zamrażarki”. O masturbacji ekspertka mówi, że jest to “żałosna próba dostarczenia sobie samemu przyjemności”, która”zubaża człowieka”.

Osoba, która ma zająć się edukacją seksualną młodych ludzi w szkołach, wygłasza poglądy rodem z XIX-wieku. Według doktorantów prof. Dudziak rozmawia wyłącznie z katolickimi mediami, w których się udziela, a swoją wiedzę opiera głównie na publikacjach teologicznych. Ekspertka wybrana przez minister Zalewską wyznaje pogląd, że antykoncepcja jest młodzieży niepotrzebna, ponieważ do ślubu żyje się w czystości, a później nie należy kontrolować płodności w żaden sposób. Tego będą uczyć się w szkołach młodzi Polacy w XXI wieku.

Autorstwo: Antonina Świst
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. agama 04.12.2016 10:34

  jak nie zdegenerowane lewactwo, to kościelno-pseudoprawicowe średniowiecze, tacy decydują o milionach

 2. rumcajs 04.12.2016 11:44

  Sami jako polacy jesteśmy temu sobie to winni… Potrafiliśmy obalić dykata moskwy, ale dalismy sie nabrac na “okragły stół”, oraz kolorowe opakowania gorszych jakosciowo towatów na półkach… Jak indianie za “szkiełka” sprzedaliśmy sie cwaniakom politycznym, którzy skłucili i spolaryzowali społeczeństwo, niszcząc jeszcze bradziej bezwzglednie ruchy oddolne, bo tylko te, społeczne ruchy jak inicjatywa Kukiza, czy gościa z “podziemnej TV”, czy innych. Ale i tam sa strarzy SB-ecy, którzt nie pozwalaja na zjednoczenie sie tych ruchów, czego przykładem jest rozpad unii, Kukiza z K.Mikke tuz przed wyborami. Obowiązkiem kazdego polaka któremu nasz los nie jest obojetny, jest usówanie z takich organizacji pieniaczy i agentów, którzy nie pozwalaja na zjednoczenie się ruchów prospołecznych, bo tylko w nich nadzieja… Partyjniactwo zawsze bedzie szło ręka w reke, bo taki a nie inny sposób funkcjonowania parlamentu, to jest ich byc, albo nie byc…
  Nawet pis, majacy na ustach slogany o obronie Polski przed obcymi korporacjami, wciska im nas, czego przykładem jest sposób podpisywania CETA…

 3. Roger 04.12.2016 11:53

  >> kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia, choruje.

  Biedne zakonnice, logiczne że powinny wymierać przed 40.

 4. Stasiu26 04.12.2016 13:22

  @Roger
  Kto tam wie, może one są uświęcone przez swoje dziewictwo i chorują tylko te kobiety które splamiły się nieczystością seksu ?

  A tak na poważnie, to masturbacja czy antykoncepcja hormonalna faktycznie nie jest najlepszym rozwiązaniem, tylko powiedziane to w taki sposób i w otoczeniu reszty postulatów, odnosi odwrotny skutek. Pisowski projekt wzrostu przyrostu wyczuwam.

 5. Harnas22 04.12.2016 19:01

  Antykoncepcja hormonalna zwiększa ryzyko nabawienia się raka i ma wiele innych skutków ubocznych, więc powiedziała prawdę.

 6. MasaKalambura 04.12.2016 23:02

  O zajściu w ciąże i jej donoszeniu decyduje przede wszystkim Bóg. A dopiero potem człowiek.

  Bóg zezwolił człowiekowi kontrolować swą seksualność – Ba! nawet uczynił z tego nasz obowiązek. Seksualnością jest sprowadzanie dzieci na ten świat. Trzeba umieć to robić i tego nie robić. Poznać techniki naturalne i wynikające z rozwoju umysłu. Praktyczne, bo seksualność to praktyka.

  W wieku młodzieńczym, kiedy hormony i energia są produkowane i pobierane w nadmiarze, jest czas nauki o przepływach energii seksu, której zablokować w tym czasie się praktycznie nie da i nie powinno – rozwój tej sfery, tak jak i w innych to używanie.

  1. Energia ta ma służyć całemu ciału – nie tylko sprowadzaniu dzieci na ten świat, co zdarza się dość rzadko – kilka razy na życie.
  2. Jak każda, ma kilka stanów skupienia. Najniższy jest ten na poziomie narządów, płciowych. Wyższy na poziomie serca, i najwyższy na poziomie mózgu. 3. Oddzielone są przeponami i połączone olbrzymim żyło-kablem, gdzie nasze myśli i siły energetycznie, same się nawzajem popędzając, władają ciałem, umysłem i duszą, w procesie znanym jako życie. Kręgosłupem w górę i trawieniem w dół, nakręcane oddechem i biciem serca.
  4. Jej wylewanie można zastąpić przemianą – alchemią
  5. Jej podgrzewanie jest efektem mechaniki ruchu, emocji oddechu i intencji umysłu.
  6. Jej destylacja jest uwarunkowana chęcią dawania, gdyż jest jej zawsze w nadmiarze – jako jedynej w naszym ciele.
  7. Dawaniem zajmuje się antena zwana Koroną plus całe ciało.
  8. Jej równoważeniem zajmuje się Zamawiający – Ten Który nas Stworzył w tym celu.
  9. Kiedy raz się zacznie ją nadawać, wstrzymywać się nie powinno tego procesu. Nie jestem pewien czy to w ogóle jest możliwe.
  10. Najlepiej budować na niej majątek tam w Niebie w pierwszym rzędzie i tutaj na ziemi w drugim. Bez szukania nadmiernego zysku już tutaj bo i tak pozostanie po nas tylko proch i pył.

  I na Sądzie nas na nowo złoży Bóg.

  Cudzołóstwo wyklucza pełne zrównoważenie opisane w punkcie 8. Wprowadza dysharmonię mającą konsekwencję w czasoprzestrzeniach będących wpisanymi w los ludzi.
  Jak również nauka o nich i ich używanie w legalnych związkach przynosi najlepsze efekty tu i Tam w Górze – jeśli ktoś w Górę wierzy.

  Cudzołóstwo na poziomie serca i umysłu można z łatwością przemienić miłość legalną, bo na tych poziomach dawanie miłości czystej i prawdziwej wszystkim jest rzeczą naturalną.

  Istnieje miłość nieczysta. To taka dawana ze szkodą.

  Miłość czysta tworzy wyłącznie układy o sumie dodatniej. Gdy wszyscy wygrywają i nie ponoszą strat większych niż zysk. Lub strat nie ponoszą wcale – to ideał.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.