Antybajka ekologiczna o Czerwonym Kapturku

Opublikowano: 22.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 462

Teraz mamy czasy ekologiczne i wszystko ma być “bio” jak wybrana żywność w supermarketach, a wkrótce to nawet bajki będą musiały dostosować się do tej nowej ideologii. Wilk nie będzie już pożerać ludzi, a nawet węże stracą swój jad. Wszystkie te kłamstwa są po to, aby człowieka zrównać ze światem brutalnej przyrody, czyli zezwierzęcić ludzi i uczłowieczyć zwierzęta. Wychodząc naprzeciw tym dziwacznym ideom, proponuję wysłuchać krótką ekologiczną wersję bajki o Czerwonym Kapturku.

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.