Antifa dźgała nożem zwolenników Trumpa

Opublikowano: 14.12.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1445

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku wydarzeń mających miejsce po demonstracji zwolenników Donalda Trumpa. Zostały one bowiem zaatakowane nożem przez jednego z bojówkarzy amerykańskiej Antify. Po raz kolejny na ulicach Waszyngtonu doszło zresztą do starć, które zostały sprowokowane przez przeciwników prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Po raz kolejny ulicami amerykańskiej stolicy przeszła demonstracja wyborców Trumpa. Nie tylko wspierali oni swojego ulubionego polityka, ale przede wszystkim zarzucali fałszerstwa wyborcze urzędnikom podległym działaczom Partii Demokratycznej. Podobne protesty odbyły się zresztą także w innych miastach USA, znajdujących się głównie w stanach Georgia i Alabama.

W manifestacji w Waszyngtonie wzięło udział kilkuset aktywistów ruchu „Proud Boys”, zajmujących się głównie ochroną akcji ulicznych organizowanych przez szeroko pojętą amerykańską prawicę. Pełne ręce roboty miała również lokalna policja. Musiała ona odgradzać zwolenników Trumpa od agresywnych protestów skrajnej lewicy oraz anarchistów. Policja poinformowała, że tylko do godziny 21 tamtejszego czasu aresztowane zostały 23 osoby.

Po zakończeniu obu demonstracji doszło do poważniejszych starć zwolenników i przeciwników urzędującego prezydenta. Antifa atakowała głównie starsze osoby, w obronie których stawali „Proud Boys”. W wyniku jednej z takich awantur nożem zostały dźgnięte cztery osoby, które zostały następnie przewiezione do szpitali. Sprawcą był uwieczniony na zdjęciach anarchista, prowokujący grupę zwolenników prawicy.

Na podstawie: Breitbart.com, Foxnews.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.