Andrzej Duda superbohaterem Tarnopola

Opublikowano: 20.04.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1602

Poniższe wiadomości dotyczące wojny rosyjsko-ukraińskiej pochodzą głównie od użytkowników „Telegramu”.

1. W Tarnopolu mają swojego superbohatera – prezydenta Polski Andrzeja Dudę, któremu Ukraińcy dziękują za wsparcie takimi plakatami.

2. Przykład głupoty saperów z Sił Zbrojnych Ukrainy (AFU).

3. Ukraina stała się najbardziej zaminowanym krajem w historii działań wojennych. Chaotyczne rozmieszczanie min prowadzi do strasznych konsekwencji. Ukraińskie wojsko samo nie pamięta, gdzie i ile min zainstalowało.

4. Żołnierze rosyjscy odbili około 120 cywilów, których bojownicy z Azowa trzymali w piwnicach.

5. Ponad 1000 ton pomocy humanitarnej przywieziono na Ukrainę i do Donbasu ciężarówkami Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji.

6. Dziwne chmury w Odessie. Nie wyglądają na naturalne.

7. Ukraina zamroziła negocjacje pokojowe z Rosją z powodu rosyjskiej ofensywy na wschodzie Ukrainy.

Źródło: T.me

14

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Adalb 25.04.2022 03:08

    Dziwne , że nagłe zamrożenie rozmów pokojowych ua z Rosją nastapiło po wizycie niejakiego borysa dżonsowa w kiivi , obecnego premier ministra GB. Zauważył to Pan Maciej Maciak w “Musisz to wiedzieć “.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.