Amnestia dla uczestników walk w Donbasie

Opublikowano: 03.09.2017 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 471

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko podpisał ustawę o amnestii dla uczestników operacji wojskowej w Donbasie.

Ustawa „O amnestii w 2016 roku” zakłada, że uczestnicy walk w Donbasie, którzy nie byli skazani za popełnenie ciężkich przestępstw, wyjdą na wolność.

Według informacji służby prasowej ukraińskiego prezydenta, decyzja o podpisaniu ustawy została podjęta na spotkaniu z przedstawicielami cerkwi oraz członkami organizacji wojskowej Bohaterowie Ukrainy, którzy nalegali na wprowadzenie amnestii.

“Dziękuję za tę propozycję, za odpowiedzialny państwowy stosunek do tego i podpisuję ukraińską ustawę “O amnestii”, która pozwala wojskowym — członkom ATO, skazanym za nieciężkie przestępstwa wyjśc na wolność” — oświadczył Poroszenko i podpisał dokument.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Wujek Polonii 04.09.2017 21:58

    Oj! Źle się dzieje!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.