Amerykański futbolista miał udar mózgu

Opublikowano: 09.12.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3030

31-letni Henry Anderson, obrońca drużyny amerykańskiego futbolu Carolina Panthers z Północnej Karoliny, wspomina, że dwa miesiące temu siedział sobie z żoną, gdy nagle poczuł, że jego nogi i ręce drętwieją i zaczyna bełkotać.

„To był udar, czyli w zasadzie jest to niczym zakrzep krwi w mózgu” – powiedział wczoraj Anderson, powracający po usunięciu skrzepu do zdrowia, i z powrotem do sportu.

Interesującym fragmentem jest stwierdzenie dziennikarzy ESPN, którzy piszą: „Po niezliczonych testach z ekspertami medycznymi na poziomie lokalnym i krajowym, które nie były w stanie określić, co spowodowało udar”.

W podobnym tonie niewiedzy, ignorancji, a może i autocenzury, wypowiedział się Anderson, mówiąc, że przeszedł każdy możliwy do wyobrażenia test, aby ustalić, co spowodowało udar. „Każdy test, który przeprowadziliśmy, wrócił negatywny” – powiedział. „To było po prostu coś, gdzie po prostu miałem pecha, szczerze mówiąc”.

Co prawda my też nie wiemy, co mogło spowodować u niego nagły udar mózgu, ale mamy przypuszczenia te same, jak w przypadkach innych sportowców, że to nie tylko „pech”, lecz pewna konsekwencja…

Warto dodać, że standardowe testy nie wykrywają mikroskrzepów wywoływanych przez genetyczne preparaty nazywane „szczepionkami COVID-19”, a lekarze-idioci, zamiast przeprowadzać dodatkowe, dogłębne testy, wolą propagować w mediach bezzasadne i absurdalne teorie o skutkach „długiego kowida”, albo mówią, że „nie wiedzą” co spowodowało udary, zakrzepy, zawały, zgony.

Na podstawie: ESPN.com
Źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. tithan1 09.12.2022 12:13

    Wywód, że szczepionka wywołała ten udar to kompletna bzdura. Z 7 lat temu czytałem na temat amerykańskiego futbolu odnośnie urazów mózgu. Sportowcy są narażeni na mikro udary z powodu wywoływane nadmierną ilością wstrząsów wynikających z natury sporu. Było o tym głośno po tym, jak kilku futbolistów oszalało i zaczęli słyszeć głosy które kazały im strzelać do ludzi czy coś takiego. Świat jeszcze wtedy nie słyszał o szczepionkach na COVID.

  2. Admin WM 09.12.2022 13:40

    Lekarze sportowców wiedzą o mikro udarach wywołanych wstrząsami i wiedzą jak je wykryć. Tutaj mowa o nieznanej przyczynie, której nie potrafili wykryć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.