Amerykańska rewolucja i kompromitacja FBI

Opublikowano: 09.01.2021 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1280

O tym że amerykańskie służby to nie są poważne instytucje chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Mit doskonałości amerykańskich szpiegów, kontrszpiegów, agentów Secret Service tudzież „nieśmiertelnych” policjantów można zobaczyć jedynie na ekranie telewizora w hollywoodzkich filmach, dostosowanych do inteligencji przeciętnego mieszkańca kraju nad Potomakiem.

Tym razem amerykańskie służby postanowiły popisać się brakami w elementarzu działalności śledczej czy też kontrwywiadowczej, jakim jest niewątpliwie biały wywiad. Bo oto Federalne Biuro Śledcze (tak, to sławne FBI) zamieściło na swoim profilu na portalu społecznościowym zdjęcia poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości amerykańskich rewolucjonistów, którzy dwa dni temu postanowili zdobyć szturmem budynek waszyngtońskiego Kapitolu. Problem w tym, że tożsamość jednego z nich została już wcześniej ustalona przez… najważniejsze media w kraju i za granicą.

Powyższe zdjęcie, które jest częścią wielkiej listy „Most Wanted” środowych rewolucjonistów, przedstawia niejakiego Aarona Mostofsky’ego, nowojorskiego Żyda, którego ojciec jest znanym prawnikiem i sędzią Sądu Najwyższego hrabstwa Kings, a także byłym przewodniczącym Narodowej Rady Młodego Izraela, proizraelskiej organizacji z siedzibą w Paramus w New Jersey.

Mostofsky tłumaczył, że wziął udział w wiecu poparcia dla Trumpa, gdyż uważa, że wybory zostały sfałszowane, a jego kandydat zdobył tak naprawdę około 85 mln głosów. W środowej demonstracji wziął udział także brat Aarona, Nachman, dyrektor generalny organizacji Miłośnicy Syjonu, który jednak postanowił pozostać na zewnątrz i nie wchodzić do budynku Kapitolu.

Należy więc zadać pytanie – jak to możliwe, że amerykańscy śledczy pominęli tak szeroko rozpropagowaną tożsamość człowieka, która pojawiła się m.in. w izraelskim „Jerusalem Post”, amerykańskim „Fox News” czy też „New York Post”, a wywiad z nim w serwisie „YouTube” do czasu publikacji FBI obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób.

Biorąc pod uwagę skalę inwigilacji amerykańskiego społeczeństwa przez tamtejsze służby, takowy brak wiedzy o „politycznych ekstremistach”, gotowych w kamizelkach z napisem „policja” okupować amerykańskie instytucje rządowe, takich jak pan Mostofsky, można chyba jedynie wytłumaczyć przynależnością tej osoby do specjalnie uprzywilejowanej grupy etnicznej, której to od końca czasów J.E. Hoovera oraz senatora McCarthy’ego nie można zbyt mocno prześwietlać ze względu na potencjalne oskarżenie o antysemityzm.

Autorstwo: Terminator2019
Na podstawie: YouTube.com, Twitter.com, NYPost.com, JPost.com, FoxNews.com, JTA.org
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
pikpok
Użytkownik
pikpok

Sami protestujący byli zdziwieni, że ich tam “wpuszczono”.
https://youtu.be/tyucp7rZSc4