Syjoniści z USA i wojny na Bliskim Wschodzie

Opublikowano: 08.06.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 498

Stephen Sniegoski jest amerykańskim historykiem, zajmującym się historią Stanów Zjednoczonych, ze szczególnym uwzględnieniem amerykańskiej polityki zagranicznej. W swojej książce pt. „The Transparent Cabal: The Neoconservative Agenda, War in the Middle East and National Interest of Israel” stwierdził, że chociaż powszechnie wiadomo, iż neokonserwatyści popchnęli Stany Zjednoczone do wojny z Irakiem, to jednak ich celem nie była demokratyzacja tego kraju, lecz ochrona interesów Izraela na Bliskim Wschodzie. Wykazał, że ruch neokonserwatywny zawsze ściśle był związany z interesem izraelskiej partii Likud. Sniegoski stwierdził, że polityka neokonserwatystów była sprzeczna z amerykańskimi interesami na Bliskim Wschodzie.


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.