Syjoniści z USA i wojny na Bliskim Wschodzie

Opublikowano: 08.06.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 610

Stephen Sniegoski jest amerykańskim historykiem, zajmującym się historią Stanów Zjednoczonych, ze szczególnym uwzględnieniem amerykańskiej polityki zagranicznej. W swojej książce pt. „The Transparent Cabal: The Neoconservative Agenda, War in the Middle East and National Interest of Israel” stwierdził, że chociaż powszechnie wiadomo, iż neokonserwatyści popchnęli Stany Zjednoczone do wojny z Irakiem, to jednak ich celem nie była demokratyzacja tego kraju, lecz ochrona interesów Izraela na Bliskim Wschodzie. Wykazał, że ruch neokonserwatywny zawsze ściśle był związany z interesem izraelskiej partii Likud. Sniegoski stwierdził, że polityka neokonserwatystów była sprzeczna z amerykańskimi interesami na Bliskim Wschodzie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o