Amerykaninie, pożegnaj się ze swoim ciałem!

Opublikowano: 21.09.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1250

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC – amerykański sanepid) daje sobie niekonstytucyjne uprawnienia, aby gromadzić i przetrzymywać obywateli na masową skalę, kiedykolwiek i gdziekolwiek.

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) dosłownie przekracza swoje uprawnienia w zakresie propozycji przyznania sobie samoistnej władzy, która oczywiście neguje wszelkie prawa obywateli USA. W opublikowanym 15 sierpnia 2016 r. dokumencie “Proponowany sposób zwalczania chorób zakaźnych”, CDC przyznaje sobie prawo do zatrzymywania ludzi na masową skalę na czas nieokreślony i bez prawa odwołania się od jej decyzji!

“Proponowany sposób” został opublikowany w Rejestrze Federalnym (Federal Register Number: 2016-18103) i można go znaleźć na stronie internetowej FederalRegister.gov. Aż trudno uwierzyć, gdy w kraju, który niby nie jest krajem komunistycznym, czyli w USA, czyta się takie postulaty.

Obywatele mogą tylko złożyć swoje komentarze (Nr CDC-2016-0068-0001) na ww. stronie internetowej do 14 października 2016. Propozycje CDC są moim zdaniem „dopinaniem ostatniego guzika”, po którym sytuacja w USA stanie się koszmarem, gdyż służąca Wielkiej Farmacji CDC chce stworzyć policyjne państwo, które kontroluje „zdrowie swych obywateli”.

Propozycja CDC jest sprzeczna z Konstytucją Stanów Zjednoczonych Ameryki i stanowymi praw konstytucyjnych.

Jeżeli ta totalitarna “propozycja” nada CDC uprawnienia policji medycznej, obywatele USA mogą pożegnać się ze swoimi dziećmi i swoimi ciałami, które przestaną należeć do nich, a staną się własnością państwa za pośrednictwem CDC. Mogą też oczekiwać internowania w amerykańskich obozach FEMA.

Tłumaczenie: Renata
Źródło oryginalne: MostHolyFamilyMonastery.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. gajowy 21.09.2016 11:11

    Ludzkie choroby (i wszystkie nieszczęścia z tym związane) już dawno stały się rynkiem zbytu dla korporacji farmaceutycznych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.