Amerykanie zwiększają obecność w Polsce

Opublikowano: 11.10.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 5

Trwa akcja przesuwania amerykańskich wojsk na tak zwaną „wschodnią flankę NATO”, co oznacza, że na terytorium naszego kraju, a także na terenie trzech państw bałtyckich, pojawi się jeszcze więcej żołnierzy Stanów Zjednoczonych. Polskie władze zaplanowały już dwa pikniki militarne, które mają być elementem proamerykańskiej propagandy Ministerstwa Obrony Narodowej pod przywództwem Antoniego Macierewicza.

W poniedziałek z niemieckich baz wyruszył pierwszy konwój z amerykańskimi żołnierzami, zaś wyjazd następnego planowany jest na dzień jutrzejszy. Tym samym do Polski przesunięty z niemieckich baz zostanie sprzęt wojskowy i około 800 wojskowych z z 3. Batalionu 2. Pułku Kawalerii Armii Stanów Zjednoczonych, którzy od teraz będą stacjonować w polskim Orzyszu, a także na terytorium Litwy, Łotwy oraz Estonii.

Transportowani do Polski żołnierze mają zastąpić tych znajdujących się w naszym kraju już od wiosny, natomiast w skład grupy stacjonującej w Orzyszu wejdą również przebywający tam brytyjscy wojskowi. Dodatkowo wojska przybywające do Polski z Niemiec mają pojawić się na zaplanowanych dwóch piknikach militarnych, które stanowią część działań propagandowych podejmowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Na podstawie: Forsal.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
pigwus
Użytkownik
pigwus

wybyły wojska radzieckie – przybywają amerykańskie

sync
Użytkownik

No tak, że niby dużo u nas wojska i bezpieczni jesteśmy bo mamy wsparcie naszych sojudaszników. Znaczy się już możemy wszystko wygarnąć reżimowi Putina prosto w twarz. Następnie storpedować NordStream i zakręcić polską żyłkę :) Swoją drogą ciekawe jaka byłaby reakcja. Ja tu widzę jeden wielki lej po bombie.
Odnośnie obecności wojsk USA w Polsce. Politycy nie mają za grosz wyobraźni. Przecież armia USA to przemysł zbrojeniowy i interesy naftowo-opiumowo-walutowe, czyli też przemysł, ukierunkowany obecnie głównie na eugenikę. Ten sam zresztą przemysł i banki, które podczas II wojny światowej w istocie kolaborowały finansowo i rzeczowo z III rzeszą. Nawet głupie lornetki Bundeswhery często mają napis “made in USA”, nie wspominając o patentach do lotnictwa, technologiach wojskowych i informatycznych, pojazdach itp. Za kulisami polityki USA stoi dokładnie ten sam faszystowski przemysł, który skazał nasz kraj na naszą krwawą i bolesną historię. Tymczasem nasi politycy z niepohamowaną radością oznajmiają, że bank Lehmann Bros. otwiera centrum w Polsce. Jupi! Będziemy mieć teraz normalnie Chamerykę. :) Niech żyję Monstanto!
To duży minus dla PIS na tle kilku plusów. Zresztą i tak w tym kraju nie będzie normalnie. Nawet, jeśli te kilka pozytywnych reform uda się teraz przeprowadzić. To i tak za 10 lat Polacy wybiorą jakiś zachodnich lewaków, którzy potrafią sprawnie “zagospodarować” każdą jedną wypracowaną nadwyżkę.

polach
Użytkownik
polach

sync 11.10.2017 19:09

Bardzo dziękuję za twój wpis i ciesze się że nie tylko ja mam taki pogląd na sprawy:)
Ludzie się zachłysnęli Usraelem i ich propaganda nie wiedząc że to oni doprowadzili do tego że Hitler nas napadł wymordował i zniewolił.

“Ten sam zresztą przemysł i banki, które podczas II wojny światowej w istocie kolaborowały finansowo i rzeczowo z III rzeszą.”Dziś ich następcy okupują nas nadal, a cały rząd jest pasożytem który mydli nam oczy a pracuje on dla nich. Na szczęście prawda zawsze wychodzi na jaw, pokazując co jest za kotarą tego teatru jaki przed nami grają.Przyjdzie czas że ich osądzimy i wyrzucimy z Lechistanu.

Sława i chwała naszym przodkom! bo dzięki ich krwi dziś możemy być na swej ziemi.
Usrael to największy zbrodniarz i hipokryta na świecie, bez dwóch zdań.
Należy też pamiętać o City of London Corp.- tacy sami j.w
Idą ogromne zmiany na ziemi, zatem chwała ludziom dobrej woli i łączmy się aby zakończyć cykl przejścia do nowej ery ludzkości, wszyscy jesteśmy braćmi i możemy stworzyć coś dobrego na tym padole łez jeżeli dobrzy ludzie przestaną się bać, bo to nas pasożyty powinny się obawiać!!!
Nasze dzieci nie mogą żyć w niewoli ani pod mind control, a tylko my możemy je od tego uchronić.
Bo jak nie my to kto???

Barabian
Użytkownik
Barabian

Czy jest jakiś kraj na świecie gdzie armia USA w nim stacjonująca przyniosła dla niego jakieś korzyści?

gajowy
Użytkownik
gajowy

Będą pomagać rządowi w pilnowaniu rzetelnego zażywania amerykańskich szczepionek ? (tak mi się skojarzyło z innym artykulem).