Amerykanie zbadają gotowość Polski do wojny

Opublikowano: 23.01.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Obronna Agencja Logistyczna USA zamierza zbadać infrastrukturę pięciu europejskich krajów – Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Finlandii i Polski – pod kątem gotowości do warunków wojennych, czytamy w dokumencie, do którego dotarła RT.

Badanie jest potrzebne Pentagonowi do zrozumienia sieci logistycznych i łańcuchów dostaw różnych produktów w tych krajach, aby przygotować własny przemysł do działania w czasie wojny i w sytuacjach nadzwyczajnych.

Końcowe raporty powinny zawierać następujące informacje: dane dotyczące lokalnych i regionalnych źródeł wody i żywności, paliwa, leków, sprzętu przemysłowego i odzieży.

Pentagon jest również zainteresowany informacjami o materiałach budowlanych i sprzęcie. Oprócz tego raporty powinny zawierać informacje o lokalnych zdolnościach produkcyjnych i możliwościach mobilizacji.

Ponadto USA planują uzyskać informacje na temat infrastruktury transportowej krajów Europy Wschodniej — portów, kolei i autostrad, lotnisk, mostów i przepraw promowych.

Zdjęcie: Ministerstwo Obrony Narodowej (MON.gov.pl)
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Brak dostaw broni agresywnej kończy wojny! Chyba że oddajecie władzę i rządy wariatom, takiemu nie wiadomo co do głowy strzeli ( z przyciskiem samounicestwienia ) by zaistnieć w historii zagłady ludzi , na Ziemi ? STOP zbrojeniu!
Dobrej woli Ja, życiem w pokoju , tak wolności ludzi na Ziemi.

donkey
Użytkownik
donkey

Oho… montują kolejną wojenkę.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Żółwi opór.. już teraz !

Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

Jankeskie skoorwysyny! I zdrajcy, którzy pchają nas w ich ramiona. Ja w tym cyrku nie zamierzam aktywnie uczestniczyć. Zresztą jak przyjdzie co do czego to nawet nie będę musiał palić swojej książeczki wojskowej. Sama się spali. Od promieniowania cieplnego. A jej popiół razem z moim rozwieje po chwili fala uderzeniowa. Cóż, przynajmniej dusza się uwolni…