Amerykanie zbadają gotowość Polski do wojny

Opublikowano: 23.01.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 575

Obronna Agencja Logistyczna USA zamierza zbadać infrastrukturę pięciu europejskich krajów – Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Finlandii i Polski – pod kątem gotowości do warunków wojennych, czytamy w dokumencie, do którego dotarła RT.

Badanie jest potrzebne Pentagonowi do zrozumienia sieci logistycznych i łańcuchów dostaw różnych produktów w tych krajach, aby przygotować własny przemysł do działania w czasie wojny i w sytuacjach nadzwyczajnych.

Końcowe raporty powinny zawierać następujące informacje: dane dotyczące lokalnych i regionalnych źródeł wody i żywności, paliwa, leków, sprzętu przemysłowego i odzieży.

Pentagon jest również zainteresowany informacjami o materiałach budowlanych i sprzęcie. Oprócz tego raporty powinny zawierać informacje o lokalnych zdolnościach produkcyjnych i możliwościach mobilizacji.

Ponadto USA planują uzyskać informacje na temat infrastruktury transportowej krajów Europy Wschodniej — portów, kolei i autostrad, lotnisk, mostów i przepraw promowych.

Zdjęcie: Ministerstwo Obrony Narodowej (MON.gov.pl)
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Fenix 23.01.2018 10:21

  Brak dostaw broni agresywnej kończy wojny! Chyba że oddajecie władzę i rządy wariatom, takiemu nie wiadomo co do głowy strzeli ( z przyciskiem samounicestwienia ) by zaistnieć w historii zagłady ludzi , na Ziemi ? STOP zbrojeniu!
  Dobrej woli Ja, życiem w pokoju , tak wolności ludzi na Ziemi.

 2. donkey 23.01.2018 15:44

  Oho… montują kolejną wojenkę.

 3. Hassasin 23.01.2018 18:14

  Żółwi opór.. już teraz !

 4. Krokodylowy 23.01.2018 22:48

  Jankeskie skoorwysyny! I zdrajcy, którzy pchają nas w ich ramiona. Ja w tym cyrku nie zamierzam aktywnie uczestniczyć. Zresztą jak przyjdzie co do czego to nawet nie będę musiał palić swojej książeczki wojskowej. Sama się spali. Od promieniowania cieplnego. A jej popiół razem z moim rozwieje po chwili fala uderzeniowa. Cóż, przynajmniej dusza się uwolni…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.