Ambasador USA o zdalnym zabijaniu ludzi

Opublikowano: 12.02.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Ambasador USA o zdalnym zabijaniu ludzi

Liczba wyświetleń: 2533

To niesamowite! Ambasador USA przy Unii Europejskiej potwierdził możliwość zabijania ludzi na odległość z wykorzystaniem technologii 5G. Pisze o tym portal “Politico” a za nim podaje Onet.pl Dla nas to kolejny fakt zbliżający nas do demaskacji terrorystycznej technologii kontroli umysłu. Ma to związek z rywalizacją USA z Chinami i atakami na firmę Huawei oskarżaną o podporządkowanie rządowi i służbom specjalnym Chin.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.