Amazon wprowadza radar do monitorowania snu

Opublikowano: 13.07.2021 | Kategorie: Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2551

Jak informuje Bloomberg – Amazon otrzymał zielone światło od federalnych organów regulacyjnych, aby wdrożyć czujnik radarowy, który monitoruje sen ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=ggwLYnSLE_w

W piątek Federalna Komisja Łączności (FCC) przekazała Amazon Inc. zielone światło na wykorzystanie technologii czujników radarowych do wykrywania ruchu w trzech wymiarach i „włączenia funkcji bezdotykowego śledzenia snu”.

„Wykorzystanie czujników radarowych do śledzenia snu może poprawić świadomość i zarządzanie higieną snu, co z kolei może przynieść znaczne korzyści zdrowotne wielu Amerykanom” – napisał Amazon w zgłoszeniu z 22 czerwca, prosząc o zgodę na wprowadzenie na rynek gadżetu radarowego. „Czujniki radarowe pozwolą konsumentom rozpoznać potencjalne problemy ze snem”.

Gigant technologiczny sugeruje w dokumentacji, że przedmiot umożliwi ludziom precyzyjne monitorowanie snu „z zaburzeniami mobilności, mowy lub dotyku”.

Na podstawie: Bloomberg.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. piosk2 13.07.2021 13:17

  za czasów kiedy chodziłem do szkoły, to moc podawało się w Watach lub koniach mechanicznych
  natomiast w Hz częstotliwość – jak widać nauka poszła do przodu tak bardzo, że jednostki nie są ważne.

 2. donkey 13.07.2021 17:59

  @piosk2 Miałem to samo pisać.
  Przed erą internetu tylko rodzina wiedziała że ktoś jest deb_ilem.
  Teraz wystarczy coś opublikować w internecie i cały świat wie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.