Algorytm Qin-ga i kontrola mimetyczna

Opublikowano: 16.12.2021 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1609

Programowanie mimetyczne opiera się na wpajaniu pragnień i wykorzystaniu działania dopaminy. Umiejętne dozowanie pragnień, zazdrości i strachu umożliwia całkowite przejęcie kontroli nad tym co ludzie nie tylko myślą, ale przede wszystkim nad tym co czują. To uczucia, emocje odpowiedzialne są za większość naszych wyborów. Wydaje nam się, że podejmujemy świadomie daną decyzję, podczas gdy każda, czy prawie każda nasza decyzja jest w nas wprogramowana poprzez systemy mimetyczne.

Fizyk Hong Qin opracował algorytm, który zdaje się potwierdzać, iż żyjemy wg pewnego algorytmu wewnątrz czegoś w rodzaju laptopa. „Jeśli taki algorytm istnieje, twierdzę, że powinien to być prosty algorytm zdefiniowany na dyskretnej sieci czasoprzestrzeni. Złożoność i bogactwo Wszechświata wynikają z ogromnego rozmiaru pamięci i mocy procesora laptopa, ale sam algorytm może być prosty”.[1]

Na pytanie na jakiej zasadzie działa algorytm odpowiedzi padają od wieków. Tylko nie chcemy ich zauważyć mimo, że mamy je przed oczami. Zwróć swą uważność jak mas-kultura potępia wszystko co związane jest z „ezoteryką”. Zasada działania jest niesłychanie prosta i intuicyjna. W każdym z nas jest coś co nazwaliśmy DNA, to ono odpowiada za świadomość, to my dzięki DNA jesteśmy pewnego rodzaju antenami, które urzeczywistniają to w co wierzą. Jeśli skupiamy sią na jakiejś emocji, to ta emocja staje się rzeczywistością.

Medytacja, choćby nauczana przez Buddę, zawsze zaczyna się od umieszczenia swojej uwagi w chwili obecnej, w tu i teraz. Jest to jedyna droga, aby wyjrzeć poza algorytm. Jak pisał Eckhart Tolle [2] przywiązanie do przyszłości i przeszłości to największa i najpowszechniejsza choroba umysłowa. Traktujemy teraźniejszość jak szczebel drabiny po której kroczymy w przyszłość dzięki wiedzy zdobytej w przeszłości. To jest właśnie sen. To jest właśnie nasz największy błąd, który stoi za każdym nieszczęściem w teraz. Programowanie mimetyczne wykorzystuje nasze dążenia do takiego czy innego celu w przyszłości a my się z tym zgadzamy. To nie my, lecz nasze mózgi, jak jakiś pasożyty dążą do unicestwienia ludzkości. Wmawia nam, tak dzisiaj idziemy na wojnę, bo naszym celem jest Nowy Lepszy Świat. Zło to niepoczytalność! Zło to zwyczajna nieświadomość faktu, że przyszłość i przeszłość niszczy, pożera naszą teraźniejszość…

System kontrolujący ludzi opiera się na sterowaniu ich uczuć, poprzez takie czy inne idee, budowanie emocji, pragnień i lęków. Nie ćwicząc przebywania w chwili obecnej nigdy nie będziemy myśleć samodzielnie. Nawet, jak jeden czy drugi osobnik się przebudzi to i tak znakomita większość śpi, a demokracja ma to do siebie, że do sterowania ludem wystarczy większość, która w imię zasad społecznych gotowa jest nabijać się na pale czy palić na stosach. W imię lepszego jutra, rzecz jasna.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

Przypisy

[1] https://bigthink.com/the-future/physicist-creates-ai-algorithm-prove-reality-simulation/

[2] Tolle Eckhart, „Potęga Teraźniejszości”.


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. wutyfy 16.12.2021 14:38

    Myśl tworzy rzeczywistość.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.