Albańskie gangi brutalnie walczą o kontrolę rynku konopi

Opublikowano: 23.10.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1484

Bezwzględni albańscy gangsterzy wykorzystują niezwykle brutalne filmy w mediach społecznościowych, jako środek w walce z „tajną wojną na przedmieściach” o kontrolę nad lukratywnymi brytyjskimi firmami konopnymi.

Przerażający materiał z „TikToka” odkryty przez „Mail” pokazuje, jak szefowie gangów używają porwań, fałszywego więzienia i brutalnych pobić, aby zyskać autorytet sieci fabryk narkotyków ukrytych w domach mieszkalnych w całym kraju.

Filmy, niektóre z ponad 10 000 wyświetleniami, przedstawiają ciężko posiniaczone ofiary, łkające z bólu lub wyjące o pomoc, jako surowe ostrzeżenie przed tym, co dzieje się z tymi, którzy próbują się im przeciwstawić.

Kryminolodzy twierdzą, że gangi prowadziły starannie zaaranżowany „krwawy atak” w mediach społecznościowych, aby demonstrować swoją siłę rywalizującym z nimi siatkom przestępczym i próbować zwabić nowych rekrutów.

Tajne śledztwo przeprowadzone przez „Mail” ujawniło również, w jaki sposób handlarze ludźmi oferowali nielegalnym imigrantom możliwość pracy w domach z konopiami indyjskimi w Wielkiej Brytanii, aby spłacić dług po przybyciu.

Wcześniej związek zawodowy sił granicznych ostrzegł ministra spraw wewnętrznych, że wzrost liczby migrantów-przestępców stanowi „znaczne zagrożenie” dla bezpieczeństwa narodowego, a osoby tradycyjnie ubiegające się o azyl znikają i są zastępowane przez „młodych sprawnych mężczyzn” z podejrzeniami o powiązania z przestępczością zorganizowaną.

Albańczycy stanowili około 60 procent migrantów przekraczających kanał La Manche w okresie letnim, przy czym sądzi się, że w tym roku nawet 7000 osób dotarło do Wielkiej Brytanii.

Jeden z filmów z „TikToka”, zatytułowany „Zło pochodzi od nas”, z ponad 11 000 wyświetleń, pokazuje Albańczyka przesłuchującego jeńca z podbitymi oczami, aby zmusić go do przyznania się, że włamał się do ich fabryki marihuany i podał nazwisko osoby, która go wysłała.

Drugi więzień na tym samym filmie, słyszy groźby pobicia, jeśli odmówi sypania, jest zmuszony do otwarcia ust, aby pokazać połamane zęby. Opowiada, jak napadli na dom z konopiami indyjskimi na ulicy mieszkalnej w Slough w Berkshire.

W innym niedawno usuniętym nagraniu pokazano zakrwawionego mężczyznę, który jęczy, gdy jest brutalnie bity, a jeden z napastników krzyczy po albańsku: „Torturuj go, aż wyda resztę swojego gangu”.

Wideo: YouTube.com
Źródło: Brytol.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.