Albańska Armia Narodowa grozi kosowskim Serbom

Opublikowano: 16.05.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 643

Jak poinformował Mark Stimmler, oficjalny przedstawiciel międzynarodowych sił pokojowych NATO w Kosowie (KFOR), w ostatnim czasie w Kosowie niezidentyfikowane osoby rozpowszechniają ulotki, wzywające Serbów do opuszczenia terytorium tego kraju, bowiem w przeciwnym wypadku rozprawi się z nimi niejaka Albańska Armia Narodowa.

„Międzynarodowe siły bezpieczeństwa panują nad sytuacją. Nie potrafię na razie powiedzieć, jakie dokładnie środki operacyjne możemy zastosować i jak na to zareagujemy, jednak siły KFOR poważnie traktują każde zagrożenie bezpieczeństwa w strefie, za którą odpowiadają i będą pracować nad utrzymaniem pokoju i stabilizacji” – powiedział Stimmler w oświadczeniu prasowym.

Według doniesień, wielu lokalnych serbskich mieszkańców Kosowa jest przestraszonych i boi się napadów zbrojnych na ich domy.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. shuang 16.05.2012 10:23

    Od kiedy to NATO są siłami pokojowymi?

  2. adambiernacki 16.05.2012 16:01

    Walczmy bracia Słowianie nim żaden się nie ostanie!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.