Albańska Armia Narodowa grozi kosowskim Serbom

Opublikowano: 16.05.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Jak poinformował Mark Stimmler, oficjalny przedstawiciel międzynarodowych sił pokojowych NATO w Kosowie (KFOR), w ostatnim czasie w Kosowie niezidentyfikowane osoby rozpowszechniają ulotki, wzywające Serbów do opuszczenia terytorium tego kraju, bowiem w przeciwnym wypadku rozprawi się z nimi niejaka Albańska Armia Narodowa.

„Międzynarodowe siły bezpieczeństwa panują nad sytuacją. Nie potrafię na razie powiedzieć, jakie dokładnie środki operacyjne możemy zastosować i jak na to zareagujemy, jednak siły KFOR poważnie traktują każde zagrożenie bezpieczeństwa w strefie, za którą odpowiadają i będą pracować nad utrzymaniem pokoju i stabilizacji” – powiedział Stimmler w oświadczeniu prasowym.

Według doniesień, wielu lokalnych serbskich mieszkańców Kosowa jest przestraszonych i boi się napadów zbrojnych na ich domy.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
shuang
Użytkownik
shuang

Od kiedy to NATO są siłami pokojowymi?

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Walczmy bracia Słowianie nim żaden się nie ostanie!