Alan Watt – 1

Opublikowano: 31.10.2016 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1383

Audycja Alana Watta z 29.06.2007 r.

Tyrania używa tanie i powtarzające się hasła. Terminologia cały czas jest zmieniana żeby ukryć te same procedury totalitarystyczne. Wojna przeciwko biedzie = więcej biednych; wojna przeciwko narkotykom = więcej narkotyków; wojna przeciwko otyłości = więcej grubasów. Międzynarodowe korporacje promują denaturowaną pożywność przez 30 lat, tworząc niedożywionych, grubych ludzi.

Tłumaczenie: Alexandra Leaving
Źródło: Vimeo.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.