Alan Watt – 1

Opublikowano: 31.10.2016 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Audycja Alana Watta z 29.06.2007 r.

Tyrania używa tanie i powtarzające się hasła. Terminologia cały czas jest zmieniana żeby ukryć te same procedury totalitarystyczne. Wojna przeciwko biedzie = więcej biednych; wojna przeciwko narkotykom = więcej narkotyków; wojna przeciwko otyłości = więcej grubasów. Międzynarodowe korporacje promują denaturowaną pożywność przez 30 lat, tworząc niedożywionych, grubych ludzi.

Tłumaczenie: Alexandra Leaving
Źródło: Vimeo.com

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.