Al-Naslaa – zaawansowana technologia starożytnych

Opublikowano: 28.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 838

Na terenie Arabii Saudyjskiej znajdują się zadziwiające budowle oraz przykłady zastosowania wyrafinowanej technologii. Megalit Al-Naslaa w oazie Tajma, to bardzo prawdopodobny przykład ingerencji zaawansowanej cywilizacji w losach Ziemi. Kamień został przecięty dokładnie w połowie, a cięcie jest tak idealne, że na myśl przychodzi wykorzystanie lasera. Zadaniem naukowców na przepołowienie miała wpływ geologia terenu (procesy), po prostu doszło do naturalnego przełamania piaskowej skały, ale czy tak było naprawdę? Dodatkowo, w okolicy znajdują się wydrążone w skale budowle m.in. Mada in Salih. Czyżby był to ślad po nieznanej technicznie cywilizacji?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,50 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o