Al-Asad nie chce widzieć Amnesty International w Syrii

Opublikowano: 18.02.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 558

Prezydent Syrii Baszar Al-Asad w wywiadzie dla francuskiego radia Europe1 opowiedział się przeciwko obecności w Syrii międzynarodowych obserwatorów Amnesty International.

„Nie, zdecydowanie nie! Jest to kwestia suwerenności… Czy zgodzą się Państwo na przyjazd syryjskiej delegacji w celu zbadania przyczyn, dla których armia w czasie prezydentury (Nicolasa) Sakrozy’ego a później (Francoisa) Hollande’a zaatakowała Libańczyków i zabiła dziesiątki lub setki tysięcy z nich?” — odpowiedział Al-Assad na pytanie dziennikarza na temat możliwości wizyty obserwatorów.

Zdaniem syryjskiego prezydenta jest to kwestia suwerenności narodowej. „Nie, nie pozwolimy Amnesty na przyjazd do nas. W żadnych okolicznościach i pod żadnym pretekstem” — podsumował Al-Assad.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rumcajs 18.02.2017 09:59

    I ma Assad racje, AI jest nieobiektywna, i stronnicza. Puki nie zażąda postawienia przed sadami winnych rozwalenia Iraku, Libii, i ludobójstwa w Jemenie, nie jest to organizacja bezstronna.
    Zresztą mają juz tam słynne “obserwatorium…..”, to wystarcza na kłamstwa za kilka organizacji takich jak AI, czy HRW.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.