Aktor i raper nie „zaszczepił się” nawet dla 9 mln dolarów

Opublikowano: 31.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1825

Aktor i raper Ice Cube, według źródeł cytowanych przez „The Hollywood Reporter”, opuścił plan komedii „Oh hell no!” po tym, jak producenci poprosili go o „szczepienie”. Ice Cube miał otrzymać za produkcję 9 milionów dolarów.

Ice Cube, który naprawdę nazywa się O’Shea Jackson, był głośnym zwolennikiem maskowania podczas pandemii. Podczas szczytu fali wariantu Delta w sierpniu podarował 2000 masek uczelni w Oklahomie. W kwietniu 2020 roku, krótko po wybuchu pandemii, sprzedawał również koszulki zachęcające do noszenia masek.

Aktor jest jedną z wielu hollywoodzkich gwiazd i znanych postaci, które odmówiły „zaszczepienia się”, mimo że pracodawcy, studia i produkcje wprowadziły taki nakaz.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.