Akcja o kryptonimie „jodek potasu”

Opublikowano: 27.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1813

Co wiadomo po wstępnej analizie składników jodku potasu, którego tabletki szykują dla nas władze? Mamy do czynienia z substancją, w której odkryto rtęć i azydek sodu, który jest silnie toksyczny. Wstępne badanie nie określiło w jakim procencie składników. Edyta Paradowska rozmawia z Janem Rybskim.

Źródło: PL1.tv

18

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Jolanta Góralska 27.10.2022 11:48

    Azydek sodu (cyjanek) jest produktem firmy WARCHEM warchem.pl/pl/p/AZYDEK-SODU-czysty-100g/2245?gclid=CjwKCAjw2OiaBhBSEiwAh2ZSP9pStApM4IuokwIkS-yiWAJsFp-PVXY8J-GYCGeRFL4SUoiK0mM9oBoC-FYQAvD_BwE#galleryName=productGallery,imageNumber=1

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.