Akademia pediatrów popiera trucie niemowląt rtęcią

Opublikowano: 06.01.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 919

Światowa Organizacja Zdrowia oraz Amerykańska Akademia Pediatrów (AAP) poparły masowe zatruwanie niemowląt rtęcią w szczepionkach. To znaczy, że teraz rtęć (w postaci thimerosalu) będzie prawdopodobnie dodawana do większości szczepionek i nie będzie o tym nawet wzmianki w ulotkach firmowych. Szokujące jest poparcie AAP dla tego procederu. Pokazuje ono czyim interesom naprawdę służy ta organizacja, podobnie jak WHO.

Setki publikacji naukowych wykazały, że rtęć organiczna lub nieorganiczna jest jedną z najbardziej toksycznych znanych substancji i jest szczególnie groźna dla rozwijających się organizmów. Dlatego świadome dodawanie rtęci do szczepionek należy uznać za celowy program okaleczania i zabijania niemowląt. Przeciętny rodzic nie ma żadnych możliwości sprawdzenia, czy dana szczepionka zawiera rtęć czy nie. Od tej pory jedynym sposobem na uchronienie dziecka przed zatruciem szczepionkową rtęcią będzie unikanie wszystkich szczepień, bo z całą pewnością rtęciowe szczepionki trafią w dużych ilościach także do Polski.

Na szczęście coraz więcej pediatrów przekonuje się na podstawie własnej praktyki, że dzieci nieszczepione są na ogół zdrowsze i znacznie rzadziej chorują oraz umierają od szczepionych. Ci lekarze ignorują zalecenia AAP i bronią prawa rodziców do rezygnacji ze szczepień i do decydowania o ich zdrowiu.

Opracowanie: prof. dr hab. M.D. Majewska
Ma podstawie: news.msn.com, www.aap.org
Źródło: Monitor Polski


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

22 komentarze

 1. kaiwobukaj 06.01.2013 12:36

  Ja się tam nie znam, ale…to jest &^&)(& chore !

  Niech sobie sami rtęć wstrzykują s*^$%$##%. Zastanawia mnie tylko, w jakim celu jest to robione ? Może są to tak śladowe ilości, że może jednak nie ma po co uruchamiać alarmu? Biofizykiem, biochemikiem nie jestem i nie wiem w sumie o co w tej sprawie chodzi, ale widzę, że podane są dwa źródła…i to nie “egzotyczne”.

  Więcej informacji o skutkach !

 2. fugazi 06.01.2013 12:45

  kaiwobukaj: wstukaj sobie “szczepionki-ukrywane fakty,ostateczna prawda,śmiertelne szczepionki…” itp,itd. Wiedza popowszechna i popularna. Znajdziesz tego mnóstwo.

  Żadna nowość. WHO popierała szczepienia w pamiętnej spreparowanej histerii a potem nikt nie okazał się winny gdy wyszło na jaw,że szczepionka była wyprodukowana równolegle z wirusem… WHO to rozwinięcie nazistowskich eksperymentów na ludziach w obozach koncentracyjnych.Zbrodniarze znaleźli po wojnie ciepłe posady w USA i sukcesja hula dalej w najlepsze,tak w koncernach typu Bayer czy IG Farben jak i organizacyjnie w UE,ONZ,WHO itd.

 3. kaiwobukaj 06.01.2013 12:51

  Nie wiem &%*#!@ gdzie ja żyje.

  Dzięki za podpowiedź, ale chodziło mi głównie o to, jaką wg. WHO miałaby ta rtęć spełniać zastosowanie, skoro już ta informacja jest jawna i doszła do MSN no to chyba będą musieli coś miłego wymyślić. Czekam tylko na reakcję Polskich mediów – “Rtęć jest zdrowa, a Tusk dziś zgniótł sobie termometr w rękach i dolał rtęć do kawy, aby pokazać rodakom jak wspaniały smak niesie za sobą dodanie tego metalicznego posmaku do małej czarnej”.

  Nawet babcia mi mówiła ! OSTROŻNIE Z TERMOMETREM bo rtęć jest bardzo trująca !

 4. kaiwobukaj 06.01.2013 12:54

  Albo to po prostu będzie i nikt nic nie powie.

 5. kudlaty72 06.01.2013 14:02

  @kaiwobukaj -poczytaj o eugenice,depopulacji itd,wtedy będziesz wiedział dlaczego chcą osłabić nasze organizmy i doprowadzić do 90% bezpłodności.
  http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/18/fluor-zabojca-ludzkosci/
  http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371
  http://www.poznajprawde.net/15-medycyna.html

 6. papamobile 06.01.2013 14:06

  „Rtęć jest zdrowa, a Tusk dziś zgniótł sobie termometr w rękach i dolał rtęć do kawy, aby pokazać rodakom jak wspaniały smak niesie za sobą dodanie tego metalicznego posmaku do małej czarnej”.
  Obyśmy tego doczekali. Ja dołożyłbym jeszcze koktail z tłuczonych świetlówek z aspartamem i pastą do zębów z fluorem.

 7. kudlaty72 06.01.2013 14:07

  @kaiwobukaj i jeszcze to,narazie Ci powinno wystarczyć
  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/ue_i_drakoskie,p2136549785

 8. phoenixmonk 06.01.2013 16:27

  popatrzcie na ten fakt… wycofano z użytku termometry rtęciowe bo były niebezpieczne dla zdrowia, tak? a teraz co mamy? w każdym domu są żarówki energooszczędne, z czym? Z RTĘCIĄ!!! po 10-20 żarówek w każdym domu!! Zbicie takiej żarówki to niestety zatrucie jakże niebezpieczna rtęcią !! żarówki maja tak samo niebezpieczna rtęć jak i termometry miały. Dlaczego takie coś ma miejsce??? a co do szczepień to proszę bardzo 🙂
  http://vaccgenocide.wordpress.com/
  szczepcie dalej swoje dzieci …

 9. bXXs 06.01.2013 16:44

  EUGENIKA i Naziści to nie wszystko. Masowe zabijanie ludzi i selekcja “poszukiwanych” genetycznie organizmów ludzkich robiło i robi furorę w USA jeszcze przed Hitlerem. Nie dziwi was fakt, ze zbrodniarze wojenni, są ustawiani i chronieni przez bandyckie rządy, Watykan, USA, GB, Francję i Polskie Wasalskie Kukiełki z Wiejskiej?
  Początki biznesów masowych mordów, wojen i światowego rządu znalazłem w IG Farben, pojawiają się pieniądze dla Hitlera i Lenina oraz wszelkie wsparcie dla idei Izmów (Komunizm, Faszyzm, Syjonizm), masowe zbrodnie, rozwijanie zbrodniczych projektów, eksperymentów, mutacje i niewolnictwo (obozy pracy i gułagi) nie tylko niewolnictwo w sensie wyzysku ale w sensie wszelkich wypaczeń i dewiacji (handel organami, pedofilia, ofiary do eksperymentów i zabaw okultystycznych, ect).
  Depopulacja i totalna kontrola społeczeństwa przy niszczeniu świadomości, odporności, uzależnienie, chorób, głodu to jest środek IG Farben i Rothschildów.

  Polskie zbrodnicze gwiazdeczki, oprawcy, bandyci, mordercy od Ruskich psów i ich suk jak Jaruzelski przez sędziów morderców i Ubeków, wszyscy maja się dobrze.Skoro tak to co powstrzyma takich Kwachow, Tuskow itp?? Skoro zbrodniarze maja się dobrze i są bezpieczni to złodzieje i zdrajcy będą mieli się lepiej.

  Pewnie tacy ludzie czuja się “ustawieni” bo skoro oddadzą narody do kolejnych gułagów to oni na tym zarobią i będą cieszyć się uznaniem sponsorów tych zbrodni.
  Zapominają o tym jak kończyli oddani oprawcy, zdrajcy i kaci Sowieccy, Nazistowscy… Dzisiaj jesteś swój chłopak a jutro jesteś zdradziecki pies tak jak i cala twoja rodzina, bo widziałeś za dużo, bo wiesz za dużo bo ktoś ciebie sprzedał jak ty sprzedawałeś.

  Masowe Obywatelskie Nieposłuszeństwo,
  Obywatelskie Komisje Śledcze,
  Strajki,
  Odejścia z Wojska i Policji ,
  Organizowanie Społecznych i Prawdziwie Demokratycznych Rządów, Urzędów itd.
  Bez przemocy, bez demolki, bez polityków i kościoła.
  2013

 10. kudlaty72 06.01.2013 17:15

  @bXXs – moim skromnym zdaniem możemy sobie tylko powarczeć,nic więcej.Nie jesteśmy w stanie zmienić tego co nam zapisali,nie znajdzie się kilkadziesiąt tys Andersów B. bo tylko takie jednostki są w stanie zmienić bieg historii.

 11. bXXs 06.01.2013 20:22

  @kudlaty72 – Ciesze się ze wiem, ze jesteś w błędzie. To nie moja zarozumiałość, bądź ślepa nadzieja, tylko kilka znaczących faktów z historii. Bywało ze rewolucje zaczynały się od wiersza lub piosenki (pieśni), bywały książki, artykuły w prasie, które zmieniały bieg historii. Dowodem na to jest tez zachowanie dyktator, prowokatorów i globalistów, dowodem na to jest tez ich strach. miliardowy kontra 70tysiecy? Rewolucja w Rosji czy we Francji gdzie “bogowie” tracili głowy całymi rodzinami. Co później? Nie wiem. Co i kto i jak, nie wiem. Nic nie trwa wiecznie, ani tyrania ani raj, wszystko przemija. Twoja obecność na wolnych mediach świadczy ze szukasz, analizujesz i pewnie dzielisz się wiedza. A wiec mamy ogromne szanse na zmiany, być może na wolność…na jakiś czas.

  Jesteśmy czymś więcej niż kupa miecha, myślącego co do gara włożyć.
  Jest coś więcej niż nasze myśli, strach, namiętności i potrzeby.
  Jesteśmy potężniejsi niż nam powiedziano i nam się wydaje.
  Jesteśmy bardziej połączeni i jedni niż jesteśmy świadomie zjednoczeni.
  To jest pierwszy rok od którego zrozumiemy siebie i świat.
  Takie przeczucie.

 12. bXXs 06.01.2013 20:23

  …”dowodem na to jest tez ich strach. 7miliardow kontra 70tysiecy?”…

 13. kudlaty72 06.01.2013 20:42

  @bXXs wszystkie rewolucje były sponsorowane.Bolszewicka kosztowała Rockefellera 20 mln funtów.Nikt nie opłaci Twojej wizji wolności.Piszesz,że się boją,skoro o tym jawnie piszemy tzn ,ze właśnie przestali.

 14. fugazi 06.01.2013 21:05

  Dużo się mówi o tym,o czym pisze bXXs na koniec 11.Oby…
  Może wojna jest bardziej złożona i ktoś się przeliczy?
  A może tylko nas testują,ile sobie pozwolimy wcisnąć,a teraz ktoś podsuwa podpowiedzi?

 15. kudlaty72 06.01.2013 21:38

  Każde działanie obarczone jest ryzykiem,jeśli coś im przeszkodzi to moim zdaniem jakaś pandemia,zmutowany wirus,który wymknie się spod kontroli i zdziesiatkuje ludzkość nie patrząc na koneksje i stan konta.

 16. bXXs 06.01.2013 23:43

  @kudlaty72 – Rockefeller płacił za przekierowanie rewolucji a nie za wywołanie jej. Rewolucje wywołuje bieda i desperacja a w Rosji czy Francji było tego pełno. My płacimy za bierność i zrujnuje to nasze dzieci a wykończy wnuki.. Piszemy o tym jawnie bo w tym czasie masz jednocześnie miliony wpisów w tysiącach językach i setkach państw. Postaraj się zrobić takie wpisy na Onecie czy WP. Boja się bo robią wszystko by ludzi zalać bredniami i zablokować wolne wypowiedzi w jeszcze wolnym internecie.

  @fugazi – Wojna jest prosta. Zawsze płaci ofiara, zawsze zarabia bandyta. Ofiara są ludzie, rodziny, ziemia. bandyta jest Bank sponsorujący konflikt. Od wojen Napoleońskich do przyszłych NATO-wskich kolejnych zbrodni, jest zysk banków i malwersantów. Bron, amunicja, sprzęt ma termin ważności, recycling jest nieopłacalny, wiec trzeba to sprzedać w strefę konfliktu. Pieniądze są drukowane przez Prywatne Banki i mnożone na procentach. Pieniądze zamieniane są na przejęte biznesy, domy, podatki, ubezpieczenia…
  Na wojnie nie można się przeliczyć jeżeli nie dzieje się na twoim podwórko i ludzie nie domyślają się kto za tym stoi by nie wpadli na pomysł poodcinać te łby jak było w Rosji, Francji…
  Nie można kontrolować 7 miliardów ludzi…to za dużo o 90%. Reszta do roboty, by służyć panom i władcą.

 17. kudlaty72 07.01.2013 04:23

  @bXXs jakoś na ukrainie rewolucji nie było,a z głodu zmarło 30 mln ludzi.Rewolucję bolszewicką zainspirował i sfinansował Rockefeller,ponieważ car rosji bronił swojego banku centralnego,rozumiesz?

 18. kudlaty72 07.01.2013 04:30

  Jeśli chodzi o zarabianie na konfliktach zbrojnych to rodzina Rothschildów pożyczała pieniądze zarówno Hitlerowi jak i Aliantom.Kasa w takich wypadkach jest pozyczana na 30-40% pod jednym warunkiem,ze strona wygrana respektuje długi strony przegranej,więc perpetum mobile.

 19. kudlaty72 07.01.2013 04:32

  @bXXs poczytaj trochę niezależne zródła,historia ,której się uczyłeś 20 lat temu delikatnie mówiac mija się z prawdą

 20. bXXs 07.01.2013 10:49

  @kudlaty72 – Masz na myśli Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor (ukr. Голодомор) – klęska głodu w latach 1932 – 1933??
  Carski Bank Centralny w ZSRR???
  Jakiego Cara?

  Wydawało mi się ze Hołodomor to była odpowiedz na Ukraińska niechęć do ZSRR i niszczenie oporu.
  Wywózka Ukraińskich zapasów żywności i jej sprzedaż za grosze na rynkach Niemieckich i Brytyjskich. Rosjanie niszczyli pola, rekwirowali ziarna i inwentarz, otoczyli kordonie Ukrainie i zabijali każdego kto chciał uciec.
  Wydaje mi się ze umarło ok 8 milionowy ludzi.
  A te 30 milionow to cale żniwo komunizmu, a nie tylko Hołodomor.

  Historii uczę się codziennie…nawet od ciebie 🙂

  Pozdrawiam

 21. kudlaty72 07.01.2013 18:40

  “Istnieją dwie historie: historia oficjalna, zakłamana – ta, której nas nauczają, historia “ad usurm delphini” – oraz historia tajna, gdzie tkwią prawdziwe przyczyny wydarzeń, historia haniebna.”

  Honoré de Balzac, martynista

  wiesz co,jeśli mamy dyskutować na jakiś temat to musimy ustalić punkt odniesienia bo się nie dogadamy.Uważasz,że rewolucja bolszewicka odbyła się w ZSRR?czy w Rosji Carskiej?Obalili Cara Mikołaja Romanowa czy Świętopełka?A co to jest bank centralny to sobie doczytaj.Jak ładnie poprosisz 🙂 to podeślę Ci materiały o rewolucji francuskiej,jak ,kto i dlaczego,pozdrawiam

 22. matimozg 07.01.2013 20:48

  Posłuchajcie co mówi Kent, pod koniec jest trochę o NWO, ale polecam oglądnąć całość i pozostałe wykłady.

  http://www.youtube.com/watch?v=kgC4gJCtqi4

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.