Agentomasz – Sex Pistols, Kaczyński i wyklęte disco

Opublikowano: 29.01.2018 | Kategorie: Audycje

Rozmowa z Rafałem Otoką-Frąckiewiczem.

Jak dostać się do drużyny czyszczącej reaktory jądrowe w Fukushimie? Dlaczego Michnik nienawidzi Polaków? Co siedzi w głowie Kaczyńskiego? Kto wyklął disco polo? Czego brakuje lewitzowym krytykom filmowym? O kim ważnym nie słyszeli nasi słuchacze? Jak nie dostać łomotu od debila? Co się obcym podoba w Polsce? Do czego służy katolicyzm???

Źródło: AgenTomasz.pl

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.