Afrykański zegar sprzed wieków?

Opublikowano: 24.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 553

Kalendarz Adama określana jest często jedną z najstarszych konstrukcji, jaką stworzyli ludzie. Budowla ta, określana jest, jako „afrykańskie Stonehenge”, choć jest znacznie starsze od kamiennego kręgu w Anglii. Kalendarz znajduje się w RPA w prowincji Mpumalanga i składa się z pionowo ustawionych megalitów. Średnica kręgu liczy ok. 30 metrów i stanowi przykład nienaruszonego kamiennego kalendarza. Na miejscu zidentyfikowano różne astronomiczne właściwości.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.