Afrykańczycy lubią Czeszki? Robią to dla pieniędzy!

Opublikowano: 20.08.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 74

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Czeskiej wezwało obywateli do „większej ostrożności” w związku ze stabilną wysoką liczbą małżeństw z wyrachowania, zawieranych przez mieszkańców Afryki Północnej (Egipt, Tunezja, Algieria) z Czeszkami.

Według dyplomatów Afrykańczycy często nawiązują relacje tylko dla pieniędzy i wizy, a jednocześnie mogą zabiegać o kilka kobiet. „Podczas gdy obywatelki Czech w zdecydowanej większości przypadków postrzegają związek jako poważny, po stronie przeciwnej mamy do czynienia z wyrafinowaną hipokryzją i wyrachowaniem, umiejętnie ubranym we flirt” – informuje strona internetowa ministerstwa. Sputnik poprosił dwóch czeskich dyplomatów pod warunkiem zachowania anonimowości o komentarz.

Jeden z nich, urzędnik konsularny pracujący w Afryce, potwierdził, że taki system jest dobrze znany. Według niego, najczęściej wpadają w sidła kobiety w wieku powyżej 45 lat, które zostały porzucone przez mężów i zdecydowały się leczyć złamane serce na południu. I zwykle zaczynają spotykać się z ratownikami w basenach, kelnerami i handlarzami. Pamięta nawet przypadek, kiedy 85-letnia Czeszka chciała poślubić 19-letniego cudzoziemca.

„Może ta kobieta naprawdę się zakochała, ale temu dziewiętnastolatkowi ja bym nie wierzył. A nawet jeśli ta kobieta nie była zakochana, mógł obudzić się w niej szczególny instynkt macierzyński. Ludzie w zasadzie nie lubią być sami, a cudzoziemcy znający się na flircie są sprytnymi manipulatorami.

„Wiele czeskich kobiet łapie się w ich sieci. A oni przede wszystkim chcą otrzymać niebieską książeczkę (karta pobytowa członka rodziny obywatela UE – red.) oraz możliwość poruszania się po strefie Schengen. Ile razy się zdarzyło, kiedy po otrzymaniu dokumentów ci ratownicy i kelnerzy, mimo że wsiadają do samolotu do UE, znikają gdzieś po drodze i rozpoczyna się następny rozdział ich wodzenia kobiet za nos. Co ciekawe, nawet gdy para się żeni, konsulat nie musi wydawać wizy cudzoziemcom. Ich partnerki z reguły jednak wywołują taki skandal (one nie mogą żyć bez swojego ukochanego), że w końcu urzędnicy muszą się do nich dostosować i wydawać wizy. Niestety ci oszuści-poszukiwacze przygód nie muszą spełniać [zbyt wielu kryteriów]. System pomaga im stosunkowo łatwo dostać się do UE, a tutaj łączą się z resztą swoich rodzin, które dotarły tam w ten sam lub inny, jeszcze gorszy sposób” – powiedział dyplomata.

Dyplomata, który służył w Syrii, również się z nim zgadza. „Szczerze mówiąc, nie rozumiem, jak Syryjczycy to robią. Przychodzi Czeszka do baru. Podchodzi do niej jakiś przystojny mężczyzna z Syrii, który natychmiast zaczyna robić z siebie największego nieszczęśnika. I już po chwili prowadzi za rękę najpiękniejszą Czeszkę. Po kilku miesiącach leci z nią do Czech. Jeśli spojrzeć na to kobiecymi oczami, to w ogóle nie jestem w stanie zrozumieć naszych czeskich dziewcząt” – powiedział Sputnikowi.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kamikadze91
Użytkownik

Tak jak lubię Czechów jako naród, to wielokrotnie byłem a nawet mieszkałem chwilę w Czechach i niestety prawdą jest, że Czeszki są wyjątkowo łatwe i rozwiązłe seksualnie, nie jest to tylko stereotyp. Nawet sami Czesi przyznają, że jeśli myślą o związku na stałe to wolą sobie znaleźć choćby Polkę czy Słowaczkę, bo swoim rodaczkom raczej nie ufają, jeśli chodzi o wierność w związku.