Afrykańczycy lubią Czeszki? Robią to dla pieniędzy!

Opublikowano: 20.08.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1241

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Czeskiej wezwało obywateli do „większej ostrożności” w związku ze stabilną wysoką liczbą małżeństw z wyrachowania, zawieranych przez mieszkańców Afryki Północnej (Egipt, Tunezja, Algieria) z Czeszkami.

Według dyplomatów Afrykańczycy często nawiązują relacje tylko dla pieniędzy i wizy, a jednocześnie mogą zabiegać o kilka kobiet. „Podczas gdy obywatelki Czech w zdecydowanej większości przypadków postrzegają związek jako poważny, po stronie przeciwnej mamy do czynienia z wyrafinowaną hipokryzją i wyrachowaniem, umiejętnie ubranym we flirt” – informuje strona internetowa ministerstwa. Sputnik poprosił dwóch czeskich dyplomatów pod warunkiem zachowania anonimowości o komentarz.

Jeden z nich, urzędnik konsularny pracujący w Afryce, potwierdził, że taki system jest dobrze znany. Według niego, najczęściej wpadają w sidła kobiety w wieku powyżej 45 lat, które zostały porzucone przez mężów i zdecydowały się leczyć złamane serce na południu. I zwykle zaczynają spotykać się z ratownikami w basenach, kelnerami i handlarzami. Pamięta nawet przypadek, kiedy 85-letnia Czeszka chciała poślubić 19-letniego cudzoziemca.

„Może ta kobieta naprawdę się zakochała, ale temu dziewiętnastolatkowi ja bym nie wierzył. A nawet jeśli ta kobieta nie była zakochana, mógł obudzić się w niej szczególny instynkt macierzyński. Ludzie w zasadzie nie lubią być sami, a cudzoziemcy znający się na flircie są sprytnymi manipulatorami.

„Wiele czeskich kobiet łapie się w ich sieci. A oni przede wszystkim chcą otrzymać niebieską książeczkę (karta pobytowa członka rodziny obywatela UE – red.) oraz możliwość poruszania się po strefie Schengen. Ile razy się zdarzyło, kiedy po otrzymaniu dokumentów ci ratownicy i kelnerzy, mimo że wsiadają do samolotu do UE, znikają gdzieś po drodze i rozpoczyna się następny rozdział ich wodzenia kobiet za nos. Co ciekawe, nawet gdy para się żeni, konsulat nie musi wydawać wizy cudzoziemcom. Ich partnerki z reguły jednak wywołują taki skandal (one nie mogą żyć bez swojego ukochanego), że w końcu urzędnicy muszą się do nich dostosować i wydawać wizy. Niestety ci oszuści-poszukiwacze przygód nie muszą spełniać [zbyt wielu kryteriów]. System pomaga im stosunkowo łatwo dostać się do UE, a tutaj łączą się z resztą swoich rodzin, które dotarły tam w ten sam lub inny, jeszcze gorszy sposób” – powiedział dyplomata.

Dyplomata, który służył w Syrii, również się z nim zgadza. „Szczerze mówiąc, nie rozumiem, jak Syryjczycy to robią. Przychodzi Czeszka do baru. Podchodzi do niej jakiś przystojny mężczyzna z Syrii, który natychmiast zaczyna robić z siebie największego nieszczęśnika. I już po chwili prowadzi za rękę najpiękniejszą Czeszkę. Po kilku miesiącach leci z nią do Czech. Jeśli spojrzeć na to kobiecymi oczami, to w ogóle nie jestem w stanie zrozumieć naszych czeskich dziewcząt” – powiedział Sputnikowi.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Kamikadze91 20.08.2019 11:43

    Tak jak lubię Czechów jako naród, to wielokrotnie byłem a nawet mieszkałem chwilę w Czechach i niestety prawdą jest, że Czeszki są wyjątkowo łatwe i rozwiązłe seksualnie, nie jest to tylko stereotyp. Nawet sami Czesi przyznają, że jeśli myślą o związku na stałe to wolą sobie znaleźć choćby Polkę czy Słowaczkę, bo swoim rodaczkom raczej nie ufają, jeśli chodzi o wierność w związku.

  2. LichoNiespi 07.07.2020 12:59

    O prosze jakie piekne zdjecie…az chce mi sie zyg..c.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.