A jednak będzie przymus szczepień?

Opublikowano: 24.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1083

Według informacji OKO.press, Jarosław Kaczyński powiedział na posiedzeniu wyjazdowym klubu PiS-u w towarzystwie ważnych polityków partii, że rozważa przymusowe podawanie Polakom eksperymentalnego preparatu na COVID-19. Informacji do dziś nie zdementowano.

Tymczasem wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda (który jest prawnikiem i doskonale zdaje sobie sprawę z wagi precyzyjnego wypowiadania się) powiedział, że jesienią jeśli zachęty do szczepienia na COVID-19 nie zadziałają i będzie niższa wyszczepialność niż oczekuje rząd, zostaną wprowadzone nowe obostrzenia dla nieszczepionych, które utrudnią im życie, aby wymusić szczepienia. Nie będzie można np. gdzieś wchodzić, jeździć, jeść, stać i… być.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. hashi 24.06.2021 09:18

  Do 2022 r. rząd światowy chce wyszczepić 70% całej planety.
  Polska i kraje zachodu ma to zrobić już w tym roku.
  Afryka na sam koniec.
  Co jest w mutagenie mRNA? najprawdopodobniej sterylizacja na kilka pokoleń, ewentualnie jest kilka rodzajów jak np. gen posłuszeństwa, aktywator fal w.cz. do seici 5-6g.
  # trwa wielka wojna elit władzy z ludźmi
  # trwa idiokracja

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.