8000 zaszczepionych pracowników ma COVID-19

Opublikowano: 14.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1217

Tak jak inne wielkie korporacje, wszystkie po kolei linie lotnicze w Stanach Zjednoczonych doświadczają skutków wyszczepiania swoich pracowników. Niedawno informowano, że przewoźnik United Airlines ujawnił, że 3 tysiące pracowników jest na zwolnieniach chorobowych z dodatnim tzw. testem kowidowym.

Teraz przewoźnik Delta Air Lines – druga największa amerykańska linia lotnicza – opublikował raport stwierdzający, że w ciągu ostatniego miesiąca 8 tysięcy pracowników (czyli niemal 11% z 75 tysięcznej załogi), uzyskało pozytywny wynik „testu” i było niezdolnych do pracy. Niestety, nie dowiadujemy się ile pracowników przebywa na zwolnieniach chorobowych, lecz bez pozytywnych „testów”, gdyż pokazałoby to szerzej cały obraz skuteczności „szczepionki przeciwko COVID-19”, której reklama buńczucznie zakładała, że zapobiega transmisji i „chroni”.

Nagły wzrost osób autentycznie chorych na przeróżne choroby – z wylosowanym pozytywnym „testem na COVID-19”, z „negatywnym” wynikiem, czy też bez testu – przekracza normalne, obserwowane corocznie sezonowe zachorowania, gdyż te wielkie liczby chorych są w tym roku rezultatem wyszczepienia pracowników preparatami genetycznymi, które osłabiają system immunologiczny i wywołują różne schorzenia.

Firma Delta Airlines, jak wszystkie inne które wprowadziły obowiązek zaszczepienia pracowników niebezpiecznymi preparatami, z biznesowego modelu zrobiła parodię przedsiębiorczości: najpierw nakłaniała do przyjęcia mikstury mogącej uszkodzić zdrowie pracowników, potem zmuszała do tego – tracąc wśród pracowników zaufanie do firmy – a teraz traci miliardy („Delta ogłosiła stratę na czwarty kwartał i zapowiada kolejną stratę na pierwsze trzy miesiące nowego roku”).

Aby natychmiast zaradzić nagłemu wzrostowi braku pracowników, upolityczniona agencja federalna CDC wprowadziła nowe „rekomendacje”, zmniejszając długość kwarantanny, z 10 do 5 dni. Jak poinformowała stacja CNBC, to właśnie Delta i inne linie lotnicze „nakłoniły CDC do wprowadzenia zmian”. Tak więc i na tym przykładzie widać wyraźnie, że decyzje takich kryminalnych agencji jak CDC nie mają nic wspólnego z autentyczną dbałością o zdrowie, lecz są wynikiem różnorodnych nacisków biznesowych i politycznych.

Decyzje te przyczyniają się również do kolejnych problemów, jak np. zmuszanie chorych pracowników do powrotu do pracy. („Powiedziano pracownikom, że po 5 dniach kwarantanny, powinni powrócić do pracy POMIMO tego że mają test pozytywny i NAWET jeśli mają gorączkę – niższą niż 100,9 F [38,3 C]”). Logika opętanych kowidowych fanatyków: najpierw pozamykano zdrowych ludzi w domach, a teraz każą chorym z gorączką powrót do pracy.

Tak jak nie było żadnych danych naukowych potwierdzających, że „maski działają”, że nakazany „dystans społeczny” spełni swe założenia, że lokdowny mają jakikolwiek sens, tak i nie ma żadnych badań pokazujących, że 10-, czy 5-dniowa kwarantanna „działa”. Owszem, można wszystkich pozamykać do końca życia, gdyż każdy może być nieświadowym i bezobjawowym roznosicielem czegokolwiek, wszak w każdym organizmie człowieka żyje sobie jakieś 380 trylionów wirusów i można dowolną ich ilość, skład, próbkę czy sposób „testowania” wykorzystać do jakichkolwiek celów politycznych.

Wszystko, co wiąże się z „walką z koronawirusem”, opiera się na religijnych dogmatach, wyssanych z palca przez nadzorców pandemii, i nie ma żadnych podstaw naukowych.

Na podstawie: Breitbart.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 34 , średnia ocena wartości wpisu: 4,82 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.