8 procent pracowników Toronto wciąż nie zaszczepionych

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1517

Ponad 1000 pracowników kanadyjskiego miasta Toronto jest nieszczepionych, a tysiące innych nie wypełniło jeszcze formularza.

Miasto Toronto twierdzi, że 88 procent osób, które wypełniły formularz ujawnienia szczepień do piątku – prawie 24 000 pracowników – było w pełni zaszczepionych, a kolejne pięć procent zostało zaszczepionych częściowo. Ale jednocześnie około 8% było nieszczepionych (1006 pracowników) lub odmówiło ujawnienia swojego statusu (783 pracowników).

Miasto Toronto oświadczyło, że wszyscy pracownicy muszą otrzymać co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw COVID-19 do 30 września i być w pełni zaszczepieni do 30 października.

Pracownicy miasta Toronto mieli czas do piątku na wypełnienie obowiązkowego formularza ujawnienia statusu szczepionki po tym, jak termin został przesunięty o tydzień w związku z obawami, że niektórzy pracownicy pierwszej linii bez dostępu do komputerów potrzebują więcej czasu. Około 3500 pracowników nadal nie przesłało formularza.

Około 84,5% kwalifikujących się mieszkańców Toronto otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki COVID-19, a prawie 79% jest w pełni zaszczepionych.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.