​​75% kobiet zaszczepionych na COVID-19 doświadcza poronień

Opublikowano: 14.11.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1729

Wskaźnik poronień wśród australijskich kobiet, które są w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19, wynosi 75 procent, czyli pięć razy więcej niż 15-procentowy wskaźnik poronień dla reszty populacji – twierdzi były poseł George Christensen, który omówił tę poważną sprawę w wywiadzie z Alexem Jonesem w programie „The Alex Jones Show”.

Według Christensena, który cytuje Australijskie Biuro Statystyczne, każdego miesiąca rodzi się od 23 000 do 25 000 dzieci. Ale te dane są aktualne tylko do października 2021 r. Od tego czasu liczba dzieci urodzonych każdego miesiąca spada.

W listopadzie 2021 roku Christensen zauważył, że urodziło się tylko ok. 18 000 dzieci – czyli spadek o 25 procent – ​​a następnie w grudniu tego roku liczba urodzeń spadła jeszcze bardziej – poniżej 7000. Podobnie ponure liczby pojawiają się w kolejnych miesiącach, co może tłumaczyć niechęć rządu australijskiego do publikowania oficjalnych statystyk z ubiegłego roku.

Christensen zacytował nawet znajomego lekarza, który pracuje w specjalistycznej klinice leczenia niepłodności w Brisbane, który zauważył, że podstawowy wskaźnik poronień wśród kobiet, które próbowały zajść w ciążę przez ponad 12 miesięcy, wynosi około 13 do 15 procent. Lecz kiedy szczepionka zaczęła być rozprowadzana, lekarz zauważył, że wskaźnik poronień podskoczył z około 15 procent do prawie 50 procent.

„Zagłębił się w dane nieco głębiej… i odkrył, że kiedy oddzielił zaszczepionych od niezaszczepionych pacjentów, wśród nieszczepionych był normalny 15-procentowy wskaźnik poronień” – powiedział Christensen. „Wśród zaszczepionych kobiet wskaźnik poronień wzrósł do 75 procent”.

Źródło zagraniczne: Naturalnews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.