7000 lat temu Sumerowie latali w kosmos

Opublikowano: 07.10.2016 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 1049

Iracki Minister Transportu, Kazem Finjan, zszokował świat twierdzeniem, że na terenie jego kraju, 7000 lat temu istniał kosmodrom, z którego latano w kosmos. To oczywiście zupełnie sprzeczne z oficjalną nauką.

Iracki polityk powiedział podczas konferencji prasowej, że planowana budowa lotniska Dhi Qar, zostanie zlokalizowana w miejscu, z którego jego zdaniem, 5000 lat przed naszą erą, startował pojazdy kosmiczne, które pomogły odkryć Plutona i mityczną planetę Nibiru. Według Kazema Finjana, Sumerowie nie zbudowali kosmodromu sami, tylko pomogła im w tym pozaziemska rasa.

“Pierwszy port lotniczy, który powstał na planecie Ziemia był w tym miejscu. Został zbudowany 5000 lat przed Chrystusem. Wyjątkowe w tym miejscu jest to, że pozostaje najbezpieczniejsze do lądowania i startu samolotów, ze względu na korzystne warunki pogodowe. Kiedy Sumerowie osiedli na tej ziemi, byli tego świadomi i wybrali je specjalnie dla swoich lotów do innych planet. ”

Iracki dygnitarz twierdzi, że wyczytał o tym w książkach słynnego “historyka” Zecharia Sitchina. Finjan jako dowód wymienił też opracowania Samuela Kramera w tym książki “Historia zaczyna się w Sumerze”, w której jego zdaniem zostało dowiedzione, że pierwsze ziemskie lotnisko powstało 7000 lat temu w okolicy dzisiejszego miasta el Naciria.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. adambiernacki 07.10.2016 13:15

    E mój znajomy latał w kosmos po szałwi.

  2. Abaddon 07.10.2016 17:28

    Czyżby w końcu coś miało drgnąć i prawdziwa historia ludzkości zostanie ujawniona? Czy zakrzyczą go bredzący o tym, że wywodzimy się od małp.

  3. radical3dom 11.10.2016 11:21

    Ciekaw jestem jak wyglądali ci Sumerowie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.