7 krótkich wiadomości ze świata – 12.11.2022

Opublikowano: 12.11.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1652

Przegląd krótkich informacji ze świata. Czy was zaskoczą?

1. W stanie New Hampshire w Stanach Zjednoczonych odbył się regionalny konkurs piękności pod nazwą „Miss America”. Wygrał transseksualista – otyły biologiczny mężczyzna Brian Nguyen. Pierwszy trans-zwycięzca w ponad 100-letniej historii konkursu. Cóż, trzeba przyznać, że na tle biologicznych kobiet przypominających lalki Barbie, mocno się wyróżniał.

2. Szef firmy Pfizer chwali się, że pandemia COVID-19 będzie w nadchodzących latach „wielomiliardową franczyzą”. Wielomiliardowa franczyza, bez ryzyka powrotów, rządowe gwarancje i 10 000% marży! Kasa, kasa, kasa… A co ze zdrowiem?

3. Tak wygląda reklama szczytu klimatycznego COP27, którego najważniejszym punktem obrad są reparacje klimatyczne wymyślone przez wielkoresetowców ze Światowego Forum Ekonomicznego. Masońsko-iluminacka symbolika z okiem opatrzności aż kłuje w oczy. Ale co to? Czyżby oko było półzamknięte i… łzawi?

4. Brytyjski ekspert ds. higieny powiedział redakcji „The Sun”, że nie należy brać codziennie prysznica, nawet jeśli śmierdzisz. Cóż, klimatyści będą mieli teraz nie lada dylemat – walczyć o „czyste powietrze” czy ze „zmianami klimatycznymi” (wokół osób nie pachnących kwiatkami)?

5. Kolejny antysemicki wandalizm na Ukrainie. Liczne nazistowskie swastyki i napisy na pomniku wzniesionym w celu uczczenia pamięci 54 tysięcy żydowskich mężczyzn, kobiet i dzieci zamordowanych przez Niemców, Rumunów i Ukraińców pod Bogdanowką. W mediach mainsteramowych cisza.

6. Posiadaczka największych ust na świecie, 25-letnia Andrea Ivanova z Bułgarii, planuje kolejną operację plastyczną. Tym razem chce zmodyfikować swój podbródek. „Mam największe usta na świecie i naprawdę je lubię! Chcę ustanowić nowy rekord świata na najdłuższy i najostrzejszy podbródek. Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale nie przestanę” – powiedziała. Dla Ivanovej ideałem urody jest lalka Bratz. Przeszła już około 30 operacji rzekomo „upiększających”.

7. „Nasz Dziennik” informuje, że do Komisji Europejskiej złożono wniosek o zarejestrowanie nowej unijnej inicjatywy obywatelskiej „End The Slaughter Age” („Koniec epoki rzezi”), której celem jest zlikwidowanie w Unii Europejskiej hodowli zwierząt do celów służących człowiekowi. Według gazety pierwszym krokiem będzie zakaz uboju zwierząt. Inicjatorzy mają rok na zebranie minimum miliona podpisów w co najmniej siedmiu krajach UE. Jeżeli im się to uda, Komisja Europejska będzie musiała rozpatrzyć wniosek.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

18

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.